Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Underwood Pino Silvestre dla mężczyzn

Underwood Pino Silvestre dla mężczyzn

ziołowy

Underwood marki Pino Silvestre to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Underwood został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutą serca jest szałwia; nutami bazy są drzewo kaszmirowe, paczula i nuty drzewne.

Cytrusy

Szałwia

Drzewo kaszmirowe Paczula Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Underwood by Pino Silvestre.

Underwood Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pino Silvestre Underwood, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pino Silvestre Underwood, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Underwood marki Pino Silvestre. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Underwood marki Pino Silvestre reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Joop! Joop! Go Byblos Blu Man Energy Adidas Fair Play Lanvin Vetyver Fragonard Papa Cheri Joop! Joop! Thrill Man Fred Hayman 273 Indigo for Men Stephanie de Saint-Aignan Voleur de Ciels Rance 1795 Rue Rance Eau Duc De Berry Czech & Speake No 88 Hugo Boss Boss Bottled Night Nicolai Parfumeur Createur Baladin