Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Rainforest Pino Silvestre dla mężczyzn

Rainforest Pino Silvestre dla mężczyzn

ziołowy

Rainforest marki Pino Silvestre to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Rainforest został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurizio Cerizza. Nutami głowy są cytryna, bergamotka i goździk (przyprawa); nutami serca są jałowiec, szałwia, tymianek i lawenda; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe i cedr.

Cytryna Bergamotka Goździk (przyprawa)

Jałowiec Szałwia Tymianek Lawenda

Ambra Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rainforest by Pino Silvestre.

Rainforest Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pino Silvestre Rainforest, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pino Silvestre Rainforest, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rainforest marki Pino Silvestre. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rainforest marki Pino Silvestre reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
CB I Hate Perfume Wild Hunt Yves Saint Laurent Jazz Gin Tonic Gin Tonic Man Givenchy Givenchy Gentleman Shaik Chic Shaik No 70 Saint Amour Si Pure Pour Homme Etat Libre d`Orange Tom of Finland Xerjoff Dhofar O Boticario Arbo Boadicea the Victorious Rejuvenating Corine de Farme Tabac Spirit Laurence Dumont Eau de Cologne - Cologne