Marki » N-Q » aromatyczno - fougere « Grupy

Pino Silvestre Original Pino Silvestre dla mężczyzn

Pino Silvestre Original Pino Silvestre dla mężczyzn

Pino Silvestre Original Pino Silvestre dla mężczyzn Filmy

Pino Silvestre Original marki Pino Silvestre to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Pino Silvestre Original został wydany w 1955 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lino Vidal. Nutami głowy są jagody jałowca, lawenda, bazylia, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), szałwia muszkatołowa, kminek, igły sosnowe i geranium; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, piżmo, mech dębowy i cedr.

Jagody jałowca Lawenda Bazylia Bergamotka Cytryna

Goździk (roślina) Szałwia muszkatołowa Kminek Igły sosnowe Geranium

Fasolka tonka Ambra Piżmo mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pino Silvestre Original by Pino Silvestre.

Agua Brava
Bottega Veneta Pour Homme
Naeem

Pino Silvestre Original Recenzje Perfum

artplast
artplast

Kupiłem współczesną kompozycję Pino Silvestre w 2014 roku, jest to zapach piękny, jakby pierwowzór Ralph Lauren Polo oraz Agua Brava, która jest niemal identyczna, jak Pino, tyle że Pino jest bardziej iglaste i nieco różane. Ale niestety trwałość jest niedługa (jakieś 5-6 h) przy bardzo niskiej projekcji, gdyż zapach jest wyczuwalny dopiero blisko skóry, czy też odzieży, zależy jak użyto. Flakon jest bardzo ładny, ale rozpylacz jest tak źle zaprojektowany, że przy jego naciśnięciu część rozpylanego płynu zostaje na plastikowym dyszlu i wlatuje pomiędzy plastikową nakładkę a resztę, na której jest osadzona. Zapłaciłem za 125 ml ok. 75 zł z wysyłką, bo oczywiście w warszawskich sklepach tego się nie spotyka. Ale dopłaciłbym połowę albo drugie tyle za większą koncentrację zapachu w płynie oraz nadanie jej wyższej projekcji. Poza tym Pino Silvestre Original choć w odczuciu jest zapachem naturalnym, to jakby bezpłciowym, żadnego piżma, ambry, kastoreum, czy mchu, to zapewne sprawka współczesnych zubożeń kompozycji zapachowych do minimum.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pino Silvestre Pino Silvestre Original, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pino Silvestre Pino Silvestre Original, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pino Silvestre Original marki Pino Silvestre. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pino Silvestre Original marki Pino Silvestre reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Eau Sauvage Guerlain Vetiver Yves Saint Laurent Kouros Loewe Esencia pour Homme Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Homme Cerruti 1881 Men Yves Saint Laurent Opium Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Hermes Rocabar Guy Laroche Drakkar Noir Azzaro Azzaro pour Homme Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Gucci Gucci Pour Homme II L`Occitane en Provence Verveine Fendi Life Essence Davidoff Relax Guerlain Vetiver Brut Parfums Prestige Brut Special Reserve Bourjois Masculin Equateur Hermes Eau de Pamplemousse Rose