Marki » N-Q » drzewne « Grupy

Oud Absolute Pino Silvestre dla mężczyzn

Oud Absolute Pino Silvestre dla mężczyzn

agarowy

Oud Absolute marki Pino Silvestre to drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Oud Absolute został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutą serca jest geranium; nutami bazy są agar (oud), ambra i nuty drzewne.

Cytrusy

Geranium

Agar (oud) Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oud Absolute by Pino Silvestre.

Oud Absolute Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pino Silvestre Oud Absolute, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pino Silvestre Oud Absolute, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oud Absolute marki Pino Silvestre. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oud Absolute marki Pino Silvestre reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Aramis Aramis Ice Princesse Marina De Bourbon Aqua di Aqua Homme Versace Green Jeans Parfumerie Generale PG18 Cadjmere Sonoma Scent Studio Champagne de Bois DSQUARED² He Wood Rocky Mountain Wood Molinard Molinard Homme I Maitre Parfumeur et Gantier Racine D.S. & Durga Cedar Keiko Mecheri Genie des Bois Galimard Bel Canto Anicka Yi & Maggie Peng Shigenobu Twilight