Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

Green Generation Unisex Pino Silvestre dla kobiet i mężczyzn

Green Generation Unisex Pino Silvestre dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Green Generation Unisex Pino Silvestre dla kobiet i mężczyzn Filmy

Green Generation Unisex marki Pino Silvestre to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Green Generation Unisex został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurizio Cerizza. Perfumy zawierają takie składniki, jak dzięgiel, ananas, lawenda, jałowiec, galbanum i mięta.

Dzięgiel Ananas Lawenda Jałowiec Galbanum Mięta

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Green Generation Unisex by Pino Silvestre.

Green Generation Unisex Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pino Silvestre Green Generation Unisex, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pino Silvestre Green Generation Unisex, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Green Generation Unisex marki Pino Silvestre. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Green Generation Unisex marki Pino Silvestre reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Tommy Hilfiger T Puma Puma I`m Going Man Burberry Burberry Summer for Men Gap The Visionary Renee L`Eau Givenchy Very Irresistible Fresh Attitude Summer Sorbet The Healing Garden Perfect Calm Profumi del Forte Tirrenico DSH Perfumes Blue-Green: Arnica Julian Rouas Swing Exstasy Night Chloe Eau de Fleurs Lavande Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Nil