Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Parfum Pour Toi Pink Room dla kobiet

Parfum Pour Toi Pink Room dla kobiet

Parfum Pour Toi Pink Room dla kobiet Zdjęcia Parfum Pour Toi Pink Room dla kobiet Zdjęcia

Parfum Pour Toi marki Pink Room to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Parfum Pour Toi został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Cyrille Carles. Nutami głowy są cytryna amalfi, czarna porzeczka i grejpfrut; nutami serca są róża, konwalia i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i piżmo.

Cytryna Amalfi Czarna porzeczka Grejpfrut

Róża Konwalia Jaśmin

Drzewo sandałowe Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Parfum Pour Toi by Pink Room.

Parfum Pour Toi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pink Room Parfum Pour Toi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pink Room Parfum Pour Toi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Parfum Pour Toi marki Pink Room. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Parfum Pour Toi marki Pink Room reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Agent Provocateur Agent Provocateur Givenchy Only Givenchy Roberto Verino Verino Pour Homme Pino Silvestre Pino Blue Christian Dior Dior Homme Intense Hilde Soliani Ti Amo: Ortensia Trance Essence Hail Merri Bijan Bijan Nude Indult Isvaraya Ajmal Facets of Her Bvlgari BLV Eau d`Ete Mario Valentino Eau D'Essence