Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Parfum No 1 Pink Room dla kobiet

Parfum No 1 Pink Room dla kobiet

Parfum No 1 Pink Room dla kobiet Zdjęcia Parfum No 1 Pink Room dla kobiet Zdjęcia

Parfum No 1 marki Pink Room to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Parfum No 1 został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Guy Robert. Nutami głowy są cytryna amalfi, nuty owocowe i bergamotka; nutami serca są jaśmin, konwalia, róża i fiołek; nutami bazy są wanilia, mech dębowy i piżmo.

Cytryna Amalfi Nuty owocowe Bergamotka

Jaśmin Konwalia Róża Fiołek

Wanilia Mech dębowy Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Parfum No 1 by Pink Room.

Parfum No 1 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pink Room Parfum No 1, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pink Room Parfum No 1, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Parfum No 1 marki Pink Room. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Parfum No 1 marki Pink Room reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Women Princesse Marina De Bourbon Marina De Bourbon Naomi Campbell Eternal Beauty Rochas Reflets d'Eau de Rochas Betty Barclay Betty Barclay Women No 3 Lancome Lancome Tresor Eau Legere Sheer Jardin de France Shaiming Molinard Les Fruits: Peche De Vigne O Boticario Linda Love & Toast Honey Nectar Joya FvsS: Composition No. 1 Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Fireworks