Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Cuoio Nobile Pineider dla mężczyzn

Mam: 1

tytoniowy
Cuoio Nobile Pineider dla mężczyzn Zdjęcia

Cuoio Nobile marki Pineider to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Cuoio Nobile został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Luca Maffei. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, galbanum i lawenda; nutami serca są cyprys i zamsz; nutami bazy są tytoń, paczula, piżmo i fasolka tonka. Ten zapach jest zwycięzcą nagrody Best Niche Olfactory creation 2012.

Bergamotka Mandarynka Galbanum Lawenda

Cyprys Zamsz

Tytoń Paczula Piżmo Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuoio Nobile by Pineider.

Cuoio Nobile Recenzje Perfum

Cuoio Nobile by Pineider 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pineider Cuoio Nobile, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pineider Cuoio Nobile, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuoio Nobile marki Pineider. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuoio Nobile marki Pineider reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Valentino V pour Homme Jacomo Jacomo for Men Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2005 David & Victoria Beckham Signature for Him Parfumerie Generale PG13 Brulure de Rose L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Lorenzo Villoresi Patchouli Sonoma Scent Studio Winter Woods Donna Karan Cashmere Mist Luxe Avon Outspoken by Fergie Halston Man Amber Dorin Un Air d’Arabie Amber