Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Mam: 1

tytoniowy
skórzany
Cuoio Nobile Pineider dla mężczyzn Zdjęcia

Cuoio Nobile marki Pineider to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Cuoio Nobile został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Luca Maffei. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, galbanum i lawenda; nutami serca są cyprys i zamsz; nutami bazy są tytoń, paczula, piżmo i fasolka tonka. Ten zapach jest zwycięzcą nagrody Best Niche Olfactory creation 2012.

Bergamotka Mandarynka Galbanum Lawenda

Cyprys Zamsz

Tytoń Paczula Piżmo Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuoio Nobile by Pineider.

Cuoio Nobile Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pineider Cuoio Nobile, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pineider Cuoio Nobile, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuoio Nobile marki Pineider. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuoio Nobile marki Pineider reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Strellson Strellson No 1 Atelier Flou Monsieur mon Amour Calvin Klein Obsession for Men Farmacia SS. Annunziata Ambra Nera Laura Biagiotti Sotto Voce Al-Rehab Rehab Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Pour Homme DSH Perfumes Sandalo Inspiritu Geoffrey Beene Grey Flannel Tann Rokka Kisu DSH Perfumes Jitterbug for Men Armand Basi Basi Femme