Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Dangerous Kiss Pimkie dla kobiet

Dangerous Kiss Pimkie dla kobiet

Dangerous Kiss marki Pimkie to kwiatowe perfumy dla kobiet. Dangerous Kiss został wydany w 2008 roku. Nutę głowy stanowi grejpfrut; nutą serca jest nuty kwiatowe; nutą bazy jest ambra.

Grejpfrut

Nuty kwiatowe

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dangerous Kiss by Pimkie.

Dangerous Kiss Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pimkie Dangerous Kiss, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pimkie Dangerous Kiss, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dangerous Kiss marki Pimkie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dangerous Kiss marki Pimkie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Eden Vera Wang Truly Pink Alfred Sung Bai Victoria`s Secret Very Sexy Hot Donna Karan Donna Karan Gold Sparkling Creed Fleurissimo Frederic Malle Lys Mediterranee Guerlain Terracotta Eau Sous Le Vent Lili Bermuda Oleander Shantara Reve Etoile Marc Jacobs Biscotti Splash Laura Ashley Dilys