Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Bubble Love Pimkie dla kobiet

Bubble Love Pimkie dla kobiet

Bubble Love marki Pimkie to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są brzoskwinia, gruszka i bergamotka; nutami serca są fiołek, róża i jaśmin; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe i piżmo.

Brzoskwinia Gruszka Bergamotka

Fiołek Róża Jaśmin

Cedr Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bubble Love by Pimkie.

Bubble Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pimkie Bubble Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pimkie Bubble Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bubble Love marki Pimkie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bubble Love marki Pimkie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Opus Oils Burlesque: Charm B Never Too Busy To Be Beautiful Superworldunknown Moschino Cheap & Chic Light Clouds Oriflame Divine Sensual Calvin Klein ck IN2U Heat Her Amway Anticipate Revlon Electric Youth by Debbie Gibson Sinfonia di Note Coeur de Noisette Gres Caline Sweet Appeal Ulric de Varens Lily Prune Lily Silver Michel Germain Sexual Sugar Strange Invisible Perfumes Vacances