Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Bubble Love Pimkie dla kobiet

Bubble Love Pimkie dla kobiet

Bubble Love marki Pimkie to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są brzoskwinia, gruszka i bergamotka; nutami serca są fiołek, róża i jaśmin; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe i piżmo.

Brzoskwinia Gruszka Bergamotka

Fiołek Róża Jaśmin

Cedr Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bubble Love by Pimkie.

Bubble Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pimkie Bubble Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pimkie Bubble Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bubble Love marki Pimkie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bubble Love marki Pimkie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Koto Parfums Hello Kitty Woman Alyssa Ashley Coco Vanilla by Alyssa Ashley Britney Spears Fantasy La Maison de la Vanille Vanahe Sarantis B.U. Fantasy Revlon Reflections Victoria`s Secret Succulent Nicolai Parfumeur Createur Balkis Demeter Fragrance HOTKISS Girly Girl Tokyo Milk Parfumarie Curiosite I Want Candy Abercrombie & Fitch Wakely Love Passport Fairy Wish