Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Bubble Love Pimkie dla kobiet

Bubble Love Pimkie dla kobiet

Bubble Love marki Pimkie to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są brzoskwinia, gruszka i bergamotka; nutami serca są fiołek, róża i jaśmin; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe i piżmo.

Brzoskwinia Gruszka Bergamotka

Fiołek Róża Jaśmin

Cedr Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bubble Love by Pimkie.

Bubble Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pimkie Bubble Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pimkie Bubble Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bubble Love marki Pimkie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bubble Love marki Pimkie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Caprice Amarena Lolita Lempicka Transcendant Sin Demeter Fragrance HOTKISS Girly Girl Avril Lavigne Black Star Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Sucre Glace Demeter Fragrance Necco Sweethearts Be My Valentine Nina Ricci Le Paradis de Nina April Aromatics Heart Chakra Oil Revlon Pink Happiness Delicate Moments La Perla Ruby Perlage Molinard 1849 Collection Iles D'Or Molinard Tendre Friandise