Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Tiptoeing Through Chambers of the Moon Pilar & Lucy dla kobiet

Tiptoeing Through Chambers of the Moon Pilar & Lucy dla kobiet

tuberozowy

Tiptoeing Through Chambers of the Moon marki Pilar & Lucy to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Tiptoeing Through Chambers of the Moon został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, paczula, ambra, goździk (przyprawa), cynamon, kadzidło, wanilia i anyż gwiazdkowaty.

Tuberoza Paczula Ambra Goździk (przyprawa) Cynamon Kadzidło Wanilia Anyż gwiazdkowaty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tiptoeing Through Chambers of the Moon by Pilar & Lucy.

Tiptoeing Through Chambers of the Moon Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pilar & Lucy Tiptoeing Through Chambers of the Moon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pilar & Lucy Tiptoeing Through Chambers of the Moon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tiptoeing Through Chambers of the Moon marki Pilar & Lucy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tiptoeing Through Chambers of the Moon marki Pilar & Lucy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guy Laroche J'ai Osé Paco Rabanne Ultraviolet Aurore Borealis Edition Krizia Spazio Krizia Donna Avon True Glow Nightfall Andy Warhol Pop pour Femme Tom Ford Champaca Absolute Agustin Davila Agustin Davila for Women Prada L`Eau Ambree Donna Karan Cashmere Mist Pure Cashmere Humiecki & Graef Clemency Chopard Brilliant Wish Corine de Farme Samoa