Marki » N-Q » drzewne « Grupy

PG18 Cadjmere Pierre Guillaume dla kobiet i mężczyzn

PG18 Cadjmere Pierre Guillaume dla kobiet i mężczyzn

PG18 Cadjmere Pierre Guillaume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia PG18 Cadjmere Pierre Guillaume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

PG18 Cadjmere marki Pierre Guillaume to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. PG18 Cadjmere został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak mirt, cyprys, brazylijskie drzewo różane, czerwona mandarynka, wanilia, drzewo sandałowe, mleko kokosowe i ambra.

Mirt Cyprys Brazylijskie drzewo różane Czerwona mandarynka Wanilia Drzewo sandałowe Mleko kokosowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about PG18 Cadjmere by Pierre Guillaume.

Eau Duelle
Akkad

PG18 Cadjmere Recenzje Perfum

Anaita
Anaita

Testując Cadjmere i podczytując recenzje innych o tym zapachu zaczęłam się na poważnie zastanawiać, czy nie pomyliłam butelek i czy wszystko ze mną w porządku. Na mojej skórze nie ma bowiem słodyczy, nie ma błogiego, kremowego otulacza, brak kokosa... Czuję przede wszystkim cyprysa i ku memu zaskoczeniu bardzo mi się to podoba. Przypomina mi czasy kiedy w dzieciństwie w ogródku dziadka bawiłam się w robienie perfum (tak wiem, choroba wcześnie się u mnie zaczęła) - jednym z najbardziej wdzięcznych materiałów były właśnie roztarte liście cyprysika, którego olejki dawały mocny, aromaterapeutyczny efekt. Wprawdzie moi koledzy z piaskownicy kręcili nosem, ale mnie coś zawsze do niego ciągnęło... Cadjmere zafundowało mi więc chwilowy powrót do dzieciństwa i już za to ma u mnie sporego plusa.. Niestety chwila ta nie trwa długo. Piękny, zielony cyprys przechodzi szybko w drzewo sandałowe a ono akurat nie ma dla mnie litości.. Stety/niestety i ono szybko się ulatnia. Po dwóch godzinach nie ma już nic... a tego wybaczyć się tak łatwo nie da. W skrócie - perfumy są ciekawe, nieoczywiste i jak widać potrafią ujawnić wiele twarzy ale ich trwałość jest mizerna więc przed zakupem polecam zdecydowanie testy.

2017
lucy
lucy

Początek to przepiękny waniliowy sandał, lekko okraszony cytrusami i czymś z delikatną goryczką. Myślę że ta goryczka to zasługa mirtu i cyprysa który troszkę kojarzy mi się z tym od Toma Forda, jest mniej wytrawny, jakby bardziej ułagodzony ale jednak wyraźnie wyczuwalny. Dzięki połączeniu nut lekko słodkich z aromatycznymi cytrusami i goryczką, całość jest bardzo dobrze wyważona i bezpretensjonalna. Jst jednocześnie puchato i drzewnie, wytrawnie i gourmandowo. Zapach nie powala mocą, ale ładnie układa się na skórze i ładnie sobie na niej siedzi kilka godzin. Polecam testy.

DREAMER80
DREAMER80

Zapach piękny, kremowy, miękki, sandałowo-waniliowy, z nutą ambry i delikatnym kokosem, zielonej pikantności dodaje cyprysowa nuta. Faktycznie może kojarzyć się z dzikim, egzotycznym kotem jak na reklamie, kotem na którego miękkim, kremowym futrze w centki, czuć echa zielonej roślinności, krzewów mirtu i cisowe zarośla. Perfumy tak samo jak dziki kot, skryte, delikatne, ulotne... Są tylko delikatnym mgnieniem, migotem, cętkowanego futra na tle zielonej gęstwiny.
O ile jeszcze potrafię zrozumieć, że taki widok w naturze, mógłby być czymś fascynującym, od perfum wymagam, abym mógł je podziwiać choć przez dłuższą chwilę, a nie że po kilku minutach muszę wwąchiwać się w nadgarstek, a po godzinie znikają z niego praktycznie całkowicie.

Za taką cenę wymagam choć odrobinę lepszych parametrów użytkowych.

zielona
zielona

No cóż, nie kochamy się z kokosem - w żadnej postaci. I choć tutaj go "namacalnie" nie wyczuwam, mam wrażenie że jakiś składnik burzy mi odbiór kompozycji i coś jej zabiera.
Początek niezwykle szlachetny i świeży, baza bardzo gorąca i ambrowa, zupełnie w swojej kremowej słodyczy nie podobna do nut głowy. No właśnie, a co pomiędzy? Tego chyba nigdy nie odkryję, mleczko kokosowe zbyt się w pewnym momencie rozpycha, zagłuszając transformację składników i psując mi całą przyjemność z wąchania. Ładnie-mdło-pięknie, tak w dużym skrócie.
Może kiedyś oswoję.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Guillaume PG18 Cadjmere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Guillaume PG18 Cadjmere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum PG18 Cadjmere marki Pierre Guillaume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu PG18 Cadjmere marki Pierre Guillaume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ginestet Botrytis Chanel Bois des Iles Kenzo Le Monde Est Beau Priscilla Presley Indian Summer Olfactive Studio Lumiere Blanche Kenzo Kenzo Amour Le Parfum L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Diptyque Tam Dao Hermes Eau des Merveilles Mugler Womanity Escada Escada Collection Carner Barcelona Rima XI Juliette Has A Gun Not A Perfume Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Ghost Ghost Yves Saint Laurent Baby Doll Serge Lutens Ambre Sultan Mugler Alien Eau de Toilette Givenchy Hot Couture Christian Dior Dolce Vita