Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

PG02 Coze Pierre Guillaume dla kobiet i mężczyzn

PG02 Coze Pierre Guillaume dla kobiet i mężczyzn

dymny

PG02 Coze marki Pierre Guillaume to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. PG02 Coze został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Nutami głowy są konopie indyjskie i pieprz; nutami serca są papryka, kawa, meksykańska czekolada i tytoń; nutami bazy są drzewo hebanowe, wanilia, paczula, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Konopie indyjskie Pieprz

Papryka Kawa Meksykańska czekolada Tytoń

Drzewo hebanowe Wanilia Paczula Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about PG02 Coze by Pierre Guillaume.

PG02 Coze Recenzje Perfum

Melitele
Melitele

Ostro się zaczyna, bardzo ostro...
Aż w głowie czuję tysiące szpileczek wbijających się w mój umysł.
Za chwilę pojawia się aromat tytoniu posypanego wilgotną próchniczną ziemią oraz roztartych w dłoniach świeżych igieł.
Później nastaje spokój.
Wyobrażam sobie siebie siedzącą w mięciutkim bujanym fotelu z tlącą się fajką w dłoni (choć nie palę) spoglądającą na kominek w którym skwierczy szlachetne drewno. Na stoliku obok stoi kubek (mój prywatny z cudownym, małym kotkiem) pełen gorącej, gorzkiej czekolady.
W powietrzu mieszają się różne zapachy z których żaden nie dominuje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Guillaume PG02 Coze, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Guillaume PG02 Coze, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum PG02 Coze marki Pierre Guillaume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu PG02 Coze marki Pierre Guillaume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

By Kilian Straight to Heaven Yves Saint Laurent M7 Perris Monte Carlo Oud Imperial Olivier Durbano Black Tourmaline Lorenzo Villoresi Piper Nigrum Annick Goutal Ambre Fétiche L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Michal Szulc Sale Perfume 01 Miller Harris Feuilles de Tabac Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Amouage The Library Collection Opus X Creed Spice and Wood Sonoma Scent Studio Winter Woods Lorenzo Villoresi Patchouli Guerlain Songe d'un Bois d'Ete Guerlain Guerlain Homme Amouage Memoir Man Parfum d`Empire Cuir Ottoman Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Mugler A*Men