Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Bouquet Massai 10.1 Pierre Guillaume dla kobiet i mężczyzn

Bouquet Massai 10.1 Pierre Guillaume dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 2 Chcę: 2

Bouquet Massai 10.1 marki Pierre Guillaume to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Bouquet Massai 10.1 został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak piwonia, magnolia, karo-korund, kawa, drewno kaszmirowe, drzewo sandałowe, balsam tolu i nuty owocowe.

Piwonia Magnolia Karo-korund Kawa Drewno kaszmirowe Drzewo sandałowe Balsam Tolu Nuty owocowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bouquet Massai 10.1 by Pierre Guillaume.

Bouquet Massai 10.1 Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Ładniutki zapach - aż nie pasuje do Parfumerie Generale.
Bouquet Massai jest słodki i subtelny, z początku trudno mi było określić - owocowy? Kwiatowy?
Ma taką mleczno-metaliczną nutę, która idealnie pasuje do chłodnego aromatu piwonii i w ciekawy sposób obejmuje i wycisza całość, tak że nie wydaje się zwykłym owocowo-kwiatowym kompocikiem.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Guillaume Bouquet Massai 10.1, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Guillaume Bouquet Massai 10.1, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bouquet Massai 10.1 marki Pierre Guillaume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bouquet Massai 10.1 marki Pierre Guillaume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mugler Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Christian Dior Dior Addict  "Dior Twist" Comptoir Sud Pacifique Harmonie Creole Paco Rabanne Ultraviolet Fluoressence Emanuel Ungaro Desnuda M. Micallef Note Ambree Dorin Un Air de Paris (pink) Remy Latour Attractive Lubin Nuit de Longchamp Prada L`Eau Ambree DSH Perfumes Cielle Ulric de Varens Isa