Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Signe Cardin for Her Pierre Cardin dla kobiet

Signe Cardin for Her Pierre Cardin dla kobiet

Mam: 1

Signe Cardin for Her Pierre Cardin dla kobiet Zdjęcia Signe Cardin for Her Pierre Cardin dla kobiet Zdjęcia Signe Cardin for Her Pierre Cardin dla kobiet Zdjęcia

Signe Cardin for Her marki Pierre Cardin to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Signe Cardin for Her został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christophe Raynaud. Nutami głowy są bergamotka, jeżyna i gruszka; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, gardenia tahitańska i orchidea; nutami bazy są paczula, fasolka tonka i wanilia.

Bergamotka Jeżyna Gruszka

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Gardenia tahitańska Orchidea

Paczula Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Signe Cardin for Her by Pierre Cardin.

Signe Cardin for Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Cardin Signe Cardin for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Cardin Signe Cardin for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Signe Cardin for Her marki Pierre Cardin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Signe Cardin for Her marki Pierre Cardin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior J`adore Eau de Toilette Carolina Herrera 212 on Ice 2005 Clarins Par Amour Toujour Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes Classico Mexx Mexx XX Nice Liz Claiborne Spark Seduction Parfums Privilege Privilege Jeanne Arthes Romantic S. Cute Les poupées Love Kyoto HIROKO Mistral Grapefruit Red Currant Victoria`s Secret Delicate Petals Francesco Smalto Fullchoke for Women