Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Rose by Cardin Pierre Cardin dla kobiet

Rose by Cardin Pierre Cardin dla kobiet

Rose by Cardin Pierre Cardin dla kobiet Zdjęcia

Rose by Cardin marki Pierre Cardin to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Rose by Cardin został wydany w 1990 roku. Nutami głowy są aldehydy, kolendra, nuty owocowe, brazylijskie drzewo różane i kardamon; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo, wetyweria i kadzidło.

Aldehydy Kolendra Nuty owocowe Brazylijskie drzewo różane Kardamon

Goździk (roślina) Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo Wetyweria Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose by Cardin by Pierre Cardin.

Rose by Cardin Recenzje Perfum

salvadora
salvadora

Interesujący zapach, wielowątkowy, jak dla mnie. Jest w nim efekt chłodnego szypru, dzięki miksowi kadzidła, wetywerii i kardamonu. Jest słodka róża (trochę nawet szminkowo-pudrowa) w towarzystwie aldehydów i goździka dość mocno wyczuwalnego z odrobiną przytulnego piżma. Jedną z głównych ról gra paczula, która dodaje pikanterii całej kompozycji. Naprawdę ciekawy zapach skrywa ten intensywnie różowy flakonik.

lizzy1
lizzy1

Mam! Udało mi się cudem zdobyć całe 30ml tego cudeńka, a w dodatku za śmieszne pieniądze :-)

Na mojej skórze, to przede wszystkim zimna, dystyngowana róża i ziemista paczula. Jeśli miałabym wskazać jakieś podobieństwo do innych szyprów, to przede wszystkim byłaby to klasyczna La Perla oraz Eau du Soir. Trwałość świetna, projekcja takoż. Uwielbiam :-)

acidek1984
acidek1984

Kocham i uwielbiam! Róża wyraznie na pierwszym planie. Dla prawdziwej kobiety. Sexowny i uwodzicielski. Bardzo trwały i intensywny!

kaneta74
kaneta74

ROSE CARDIN dostałam od męża w 1997 roku.Właśnie wrócił z Francji (i zawsze przywoził mi jakies cudne pachnidło).Nie wiem, co magicznego jest w tych perfumach...nie było osoby, która nie obejrzałaby się za mną na ulicy. Miałam wiele zapachów, które w Polsce można było kupic kilka lat po ich światowej premierze, ale nigdy żaden nie wywołał tyle emocji...Gdzie się nie pojawiłam, każdy pytał czym pachnę. Rose Cardin to przede wszystkim róża. Nie jest to zapach mdły ani lekki,raczej zdecydowany,mocny,intensywny i taki trochę magiczny... Mój mąż marzy o nich, ale nigdzie nie możemy ich zdobyc.Chciałabym wrócic do tamtych lat, znów miec 23 lata i pachniec różanym ogrodem!

Rose by Cardin by Pierre Cardin 3.13 out of 5 based on 9 ratings and 4 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Cardin Rose by Cardin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Cardin Rose by Cardin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose by Cardin marki Pierre Cardin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose by Cardin marki Pierre Cardin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvador Dali Laguna Guerlain Shalimar Salvador Dali Dalimania Joop! Joop! Femme Joop! Joop! Le Bain Guerlain Insolence Eau de Parfum Lolita Lempicka Lolita Lempicka Cartier La Panthere Slava Zaitsev Maroussia Calvin Klein Obsession Chanel Coco Eau de Parfum Molinard Habanita Eau de Parfum La Perla J`Aime La Nuit Coty Vanilla Fields Estée Lauder Knowing Molinard Habanita Yves Saint Laurent Elle Paco Rabanne Black XS L'Exces for Her Thierry Mugler Angel Coty Ex`cla-ma`tion Play