Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Revelation Energy Pierre Cardin dla mężczyzn

Revelation Energy Pierre Cardin dla mężczyzn

Miałem: 1

Revelation Energy marki Pierre Cardin to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Revelation Energy został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są ananas, zielone jabłko, liść czarnej porzeczki, bergamotka i tangeryna; nutami serca są róża majowa, fiołek, jaśmin i konwalia; nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe, ambra, piżmo i drzewo tekowe.

Ananas Zielone Jabłko Liść czarnej porzeczki Bergamotka Tangeryna

Róża majowa Fiołek Jaśmin Konwalia

Skóra Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Drzewo tekowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Revelation Energy by Pierre Cardin.

Revelation Energy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Cardin Revelation Energy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Cardin Revelation Energy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Revelation Energy marki Pierre Cardin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Revelation Energy marki Pierre Cardin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Cartier Le Baiser Du Dragon Byblos Blu Men Cool Adidas Adidas Victory League Ellen Tracy Ellen Tracy Oleg Cassini Cassini for Men Aveda Aveda Love Ormonde Jayne Tolu Sonoma Scent Studio Encens Tranquille Comptoir Sud Pacifique Aoud de Nuit Prada Prada Intense FUBU Plush Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (After)