Marki » N-Q » orientalno - przyprawowe « Grupy

Revelation Pierre Cardin dla mężczyzn

Revelation Pierre Cardin dla mężczyzn

lekko korzenny
ziołowy

Revelation marki Pierre Cardin to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Revelation został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniel Moliere. Nutami głowy są dzięgiel, mięta, różowy grejpfrut i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są jaśmin, drzewo tekowe, bazylia i kadzidło; nutami bazy są piżmo, szałwia i brazylijskie drzewo różane.

Dzięgiel Mięta Różowy grejpfrut Anyż gwiazdkowaty

Jaśmin Drzewo tekowe Bazylia Kadzidło

Piżmo Szałwia Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Revelation by Pierre Cardin.

Intimately Beckham Men

Revelation Recenzje Perfum

Kokos ;)
Kokos ;)

W perfumerii przykuł moją uwagę dosyć dziwnie wyglądający flakonik. Postanowiłem rozpylić jego zawartość na mojej skórze w celu sprawdzenia co skrywa w środku. Przeżyłem spore zdziwienie ponieważ byłem raczej sceptycznie nastawiony . Wyczuwam przede wszystkim anyż współgrający z ciemnym starym drewnem i słodkawym kadzidłem. Piżmo dobrze wszystko utrwala i wypełnia, choć nie dominuje zbytnio . Całość naprawdę świetnie współgra ze sobą tworząc bardzo dobre perfumy, można powiedzieć że pachnie poniekąd egzotycznie. Polecam szczególnie na chłodne jesienne dni. Niedoceniony kawał dobrze skrojonych perfum :)

Revelation by Pierre Cardin 3.46 out of 5 based on 15 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Cardin Revelation, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Cardin Revelation, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Revelation marki Pierre Cardin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Revelation marki Pierre Cardin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Michal Szulc Sale Perfume 01 Yves Saint Laurent M7 Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau de Parfum Gucci Gucci pour Homme Guerlain Vetiver Chanel Egoiste Christian Dior Dior Homme Parfum Givenchy Givenchy Gentleman Calvin Klein CK One Shock For Him Chanel Egoiste Platinum Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Oriflame M by Marcel Marongiu Basile Basile Hermes Elixir des Merveilles Thierry Mugler A*Men Rouge Bunny Rouge Embers Estée Lauder Youth-Dew Hermes Un Jardin En Mediterranee Oriflame Architect