Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Pierre Cardin pour Homme l'Intense Pierre Cardin dla mężczyzn

Pierre Cardin pour Homme l'Intense  Pierre Cardin dla mężczyzn

Mam: 2

Pierre Cardin pour Homme l'Intense  Pierre Cardin dla mężczyzn Zdjęcia Pierre Cardin pour Homme l'Intense  Pierre Cardin dla mężczyzn Zdjęcia Pierre Cardin pour Homme l'Intense  Pierre Cardin dla mężczyzn Zdjęcia Pierre Cardin pour Homme l'Intense  Pierre Cardin dla mężczyzn Zdjęcia

Pierre Cardin pour Homme l'Intense marki Pierre Cardin to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Pierre Cardin pour Homme l'Intense został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są figa, gruszka i bergamotka; nutami serca są mech, szałwia i lawenda; nutami bazy są ambra, wetyweria i drzewo sandałowe.

Figa Gruszka Bergamotka

Mech Szałwia Lawenda

Ambra Wetyweria Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pierre Cardin pour Homme l'Intense by Pierre Cardin.

Pierre Cardin pour Homme l'Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Cardin Pierre Cardin pour Homme l'Intense , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Cardin Pierre Cardin pour Homme l'Intense , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pierre Cardin pour Homme l'Intense marki Pierre Cardin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pierre Cardin pour Homme l'Intense marki Pierre Cardin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Guerlain Vetiver Donna Karan DKNY Be Delicious Men Estée Lauder Beyond Paradise For Men Paris Hilton Paris Hilton for Men Benetton Benetton Sport Man Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent Pour Homme Givenchy Givenchy Gentleman Luciano Soprani Soprani Uomo Etat Libre d`Orange Antiheros Tonino Lamborghini Forza Victorinox Swiss Army Swiss Army Altitude Michael Storer Kadota