Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Pierre Cardin pour Homme Pierre Cardin dla mężczyzn

Pierre Cardin pour Homme Pierre Cardin dla mężczyzn

Pierre Cardin pour Homme Pierre Cardin dla mężczyzn Zdjęcia

Pierre Cardin pour Homme marki Pierre Cardin to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Pierre Cardin pour Homme został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Benoist Lapouza. Nutami głowy są ananas, melon i bergamotka; nutami serca są gałka muszkatołowa, kwiat pomarańczy, jagody jałowca, cynamon, lawenda i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, piżmo, wanilia, drzewo hebanowe, cedr i brazylijskie drzewo różane.

Ananas Melon Bergamotka

Gałka muszkatołowa Kwiat pomarańczy Jagody jałowca Cynamon Lawenda Jaśmin

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Piżmo Wanilia Drzewo hebanowe Cedr Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pierre Cardin pour Homme by Pierre Cardin.

Pierre Cardin pour Homme Recenzje Perfum

Pierre Cardin pour Homme by Pierre Cardin 4.14 out of 5 based on 9 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Cardin Pierre Cardin pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Cardin Pierre Cardin pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pierre Cardin pour Homme marki Pierre Cardin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pierre Cardin pour Homme marki Pierre Cardin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Grey Vetiver Mexx Mexx Black for Him Abercrombie & Fitch Fierce Oriflame Sir Avebury Yves Saint Laurent L'Homme Hugo Boss Hugo XY Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Oriflame Architect Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III Mirato Malizia Uomo Vetyver DSQUARED² Potion Kenzo Kenzo Jungle Homme Versace Versace Pour Homme Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Viktor&Rolf Spicebomb Eau Fraiche Azzaro Azzaro Pour Homme Night Time Lubin Idole Eau de Parfum Bruno Banani Magic Man Hugo Boss Boss Pure Majda Bekkali Sculptures Olfactives Fusion Sacree For Him