Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Pierre Cardin pour Homme Pierre Cardin dla mężczyzn

Pierre Cardin pour Homme Pierre Cardin dla mężczyzn

Pierre Cardin pour Homme Pierre Cardin dla mężczyzn Zdjęcia

Pierre Cardin pour Homme marki Pierre Cardin to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Pierre Cardin pour Homme został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Benoist Lapouza. Nutami głowy są ananas, melon i bergamotka; nutami serca są gałka muszkatołowa, kwiat pomarańczy, jagody jałowca, cynamon, lawenda i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, piżmo, wanilia, drzewo hebanowe, cedr i brazylijskie drzewo różane.

Ananas Melon Bergamotka

Gałka muszkatołowa Kwiat pomarańczy Jagody jałowca Cynamon Lawenda Jaśmin

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Piżmo Wanilia Drzewo hebanowe Cedr Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pierre Cardin pour Homme by Pierre Cardin.

Pierre Cardin pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Cardin Pierre Cardin pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Cardin Pierre Cardin pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pierre Cardin pour Homme marki Pierre Cardin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pierre Cardin pour Homme marki Pierre Cardin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Grey Vetiver Mexx Mexx Black for Him Avon Destination Grand Canyon Oriflame Sir Avebury Abercrombie & Fitch Fierce Calvin Klein Eternity For Men Yves Saint Laurent L'Homme Alfred Dunhill Icon Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme DSQUARED² Potion Mirato Malizia Uomo Vetyver Kenzo Kenzo Jungle Homme Versace Versace Pour Homme Viktor&Rolf Spicebomb Lubin Idole Eau de Parfum Azzaro Chrome Bruno Banani Magic Man Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Hugo Boss Boss Pure