Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pierre Cardin pour Femme Pierre Cardin dla kobiet

Pierre Cardin pour Femme Pierre Cardin dla kobiet

cynamonowy
Pierre Cardin pour Femme Pierre Cardin dla kobiet Zdjęcia

Pierre Cardin pour Femme marki Pierre Cardin to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pierre Cardin pour Femme został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Benoist Lapouza. Nutami głowy są pomarańcza, czarna porzeczka, cynamon i jabłko; nutami serca są fiołek, głóg, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, nektarynka, fasolka tonka, ambra, paczula, piżmo, wanilia, karmel, wetyweria i cedr.

Pomarańcza Czarna porzeczka Cynamon Jabłko

Fiołek Głóg Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Nektarynka Fasolka tonka Ambra Paczula Piżmo Wanilia Karmel Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pierre Cardin pour Femme by Pierre Cardin.

Pierre Cardin pour Femme Recenzje Perfum

chjena
chjena

Ale mi się marzyła na zimę taka pomarańcza w karmelu, z cynamonem... Iście bożonarodzeniowy, smaczny deser. Szukałam perfum po nutach i wydawało by się, że Pierre Cardin pour Femme jest idealnym wyborem spełniającym moje wymagania. Niestety...

Szczerze mówiąc, już chyba wolę znieść cmentarne duszące kwiaty, zbyt ostry szypr, cywet z kadzidłem, cokolwiek, co ma jakiś charakter, a nie takie popłuczynki przypominające nieco męskawy dezodorant. Trochę jak poncz z owoców i kwiatów dla ozdoby, ale rozcieńczony dla oszczędności wodą, co budzi niesmak naszych gości, w końcu na przyjęciu mieli się upić i dobrze bawić. Został tylko nikły posmak alkoholu - niestety wyczuwalny także na skórze! - i ledwie wspomnienie gwiazdkowych deserów...

Ech, podejmowałam próbę oswojenia tego zapachu już wielokrotnie, ale w końcu uznałam, że życie jest za krótkie na noszenie perfum, które się nam nie podobają. Jak ktoś potrzebuje nieinwazyjnego, dezodorantowego zapachu, to Pierre Cardin jak najbardziej się nadaje. Wszelkim innym smakoszom i koneserom radzę omijać ten produkt z daleka, bo jest do bólu nijaki.

Justynet
Justynet

Bardzo lubię. Budzi pozytywne emocje w otoczeniu i jest oryginalny. Ciepły, zdecydowanie na chłód i wieczór niż upalne dni. Głównie wyczuwalne cynamon i karmel. Ogólnie określiłabym je słowem "apetyczne" - prócz karmelu i cynamonu mają wszak w składzie pomarańczę, porzeczkę, brzoskwinię, wanilię... Szkoda, że zostały wycofane z produkcji. Fajne casualowe perfumki na jesień-zimę.

agusia12321
agusia12321

Miałam kilka flakonów i zamierzam kupić następny. Zapach intrygujący, delikatny i skrywający bukiet owocowo-drzewnych zapachów. Ja wyczuwam przede wszystkim poziomkę. Jest intrygujący, ciepły i zmysłowo kobiecy.
Polecam szczerze.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Bezpieczny i ciekawy.
Zapach otrzymalam od przyjaciolki z zagranicy, jako present przy okazji wymianki.
Flakonik przelezal w pudelku pare miesiecy I niedawno, gdy robilam porzadki, wpadl mi w rece.
Sprobowalam I absolutnie polubilam.
Femme nie jest zapachem ekskluzywnym albo drogim, ale pachnie niezwykle przyjemnie I nadaja sie na wlasciwie kazda okazje; do kina, do pracy, na zakupy, w odwiedziny u rodziny.
Ososbiscie najbardziej wyczuwam intensywna swieza won cytrusow, szczypte cynamonu I ogromna ilosc drzewa cedrowego.
Zapach chwilami przypomina mi Si Lolita Lolity Lempickiej I teraz juz nawet wiem dlaczego 
Tworca Femme Pierre Cardin byl takze tworca zapachu Si Lolita, Pan Lapouza.
Femme jest zapachem bezpiecznym, cieplym, pieknie ukladajacym sie na skorze w chlodne dni.
Trwalosc I moc zadowalajaca.
Butelka praktyczna, ladnie prezentuje sie na toaletce.
Polecam.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Cardin Pierre Cardin pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Cardin Pierre Cardin pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pierre Cardin pour Femme marki Pierre Cardin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pierre Cardin pour Femme marki Pierre Cardin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Amber Elixir Night Yves Saint Laurent Manifesto Yves Rocher Tendre Jasmin Yves Rocher Vanille Noire Yves Rocher Comme une Evidence Yves Rocher Voile d'Ambre Police To Be Woman Bruno Banani Dangerous Woman Lacoste Lacoste Pour Femme Adidas Fruity Rhythm Calvin Klein Euphoria Lanvin Eclat d’Arpège Naomi Campbell Cat Deluxe At Night Avon Wink Naomi Campbell Cat Deluxe Chanel Coco Mademoiselle Lancome Tresor In Love Halle Berry Halle Avon Incandessence Chopard Wish