Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

Pierre Cardin Pour Monsieur Pierre Cardin dla mężczyzn

Pierre Cardin Pour Monsieur Pierre Cardin dla mężczyzn

Pierre Cardin Pour Monsieur marki Pierre Cardin to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Pierre Cardin Pour Monsieur został wydany w 1972 roku. Nutami głowy są pomarańcza, lawenda, bazylia, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), skóra, drzewo sandałowe, paczula i geranium; nutami bazy są skóra, fasolka tonka, ambra, benzoes, mech dębowy i wanilia.

Pomarańcza Lawenda Bazylia Bergamotka Cytryna

Goździk (roślina) Skóra Drzewo sandałowe Paczula Geranium

Skóra Fasolka tonka Ambra Benzoes Mech dębowy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pierre Cardin Pour Monsieur by Pierre Cardin.

Sex Appeal
Old Spice Original

Pierre Cardin Pour Monsieur Recenzje Perfum

artplast
artplast

Piękny cytrusowo-słodki męski zapach na każdy dzień i wieczór, otulający, ciepły i elegancki, choć do stroju sportowego i na randkę również będzie doskonały, niesamowita jest jego wszechstronność ! O dziwo mimo daty premiery pasuje bardziej do młodszych niż starszych mężczyzn.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Cardin Pierre Cardin Pour Monsieur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Cardin Pierre Cardin Pour Monsieur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pierre Cardin Pour Monsieur marki Pierre Cardin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pierre Cardin Pour Monsieur marki Pierre Cardin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Jil Sander Sander for Men Van Cleef & Arpels Zanzibar Esprit Esprit Collection Man Rochas Aquaman Dolce&Gabbana The One for Men Azzaro Acteur Montale Aoud Lime Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Silver Words O Boticario Malbec Marc O`Polo Marc O`Polo Men Guerlain Chamade Pour Homme Nicolai Parfumeur Createur Vetyver