Marki » N-Q » « Grupy

Pierre Cardin Pour Femme Winter Edition Pierre Cardin dla kobiet

Pierre Cardin Pour Femme Winter Edition Pierre Cardin dla kobiet

Mam: 2

Pierre Cardin Pour Femme Winter Edition marki Pierre Cardin to perfumy dla kobiet. Pierre Cardin Pour Femme Winter Edition został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, jaśmin i ananas; nutami serca są fiołek, frezja, piwonia i czerwone jabłko; nutami bazy są wanilia, piżmo, paczula, cedr i morela.

Bergamotka Jaśmin Ananas

Fiołek Frezja Piwonia Czerwone jabłko

Wanilia Piżmo Paczula Cedr Morela

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pierre Cardin Pour Femme Winter Edition by Pierre Cardin.

Pierre Cardin Pour Femme Winter Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Cardin Pierre Cardin Pour Femme Winter Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Cardin Pierre Cardin Pour Femme Winter Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pierre Cardin Pour Femme Winter Edition marki Pierre Cardin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pierre Cardin Pour Femme Winter Edition marki Pierre Cardin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Promoparf Exclusive Livingstone Traveller Fragrance - Cape Town Victoria`s Secret Sexy Sparkle Hot Berry Six Scents Six Scents 3 Cosmic Wonder: Spirit of Wood Zirh Zirh Jean Paul Gaultier Le Male Eau d`Ete 2004 Tim McGraw Southern Blend Demeter Fragrance La Vida Latina Saguaro Cactus Ulrich Lang Anvers2 Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers for Her Laurence Dumont Charmes Secrets: Fleur de Tendresse John Varvatos John Varvatos 10th Anniversary Special Edition Thierry Mugler Angel Mugler Show Star