Marki » N-Q » skórzane « Grupy

Pierre Cardin Collection Cuir Intense Pierre Cardin dla mężczyzn

Pierre Cardin Collection Cuir Intense Pierre Cardin dla mężczyzn

skórzany
dymny

Pierre Cardin Collection Cuir Intense marki Pierre Cardin to skórzane perfumy dla mężczyzn. Pierre Cardin Collection Cuir Intense został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Benoist Lapouza. Nutami głowy są grejpfrut, mandarynka i ananas; nutami serca są agar (oud), czerwona porzeczka i pieprz; nutami bazy są piżmo, brzoza, ambra i skóra.

Grejpfrut Mandarynka Ananas

Agar (oud) Czerwona porzeczka Pieprz

Piżmo Brzoza Ambra Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pierre Cardin Collection Cuir Intense by Pierre Cardin.

Pierre Cardin Collection Cuir Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cuir Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cuir Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pierre Cardin Collection Cuir Intense marki Pierre Cardin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pierre Cardin Collection Cuir Intense marki Pierre Cardin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Chanel Cuir de Russie Montana Parfum de Peau Crabtree & Evelyn Sienna Odori Cuoio biehl parfumkunstwerke gs02 Adidas Adidas Dare Knize Knize Ten Krigler Lovely Patchouli Auguste Esprit de Cuir Susan D. Owens Heir Amouage Memoir Man Michel Germain Sexual Sugar Daddy