Marki » N-Q » skórzane « Grupy

Pierre Cardin Collection Cuir Intense Pierre Cardin dla mężczyzn

Pierre Cardin Collection Cuir Intense Pierre Cardin dla mężczyzn

skórzany
dymny

Pierre Cardin Collection Cuir Intense marki Pierre Cardin to skórzane perfumy dla mężczyzn. Pierre Cardin Collection Cuir Intense został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Benoist Lapouza. Nutami głowy są grejpfrut, mandarynka i ananas; nutami serca są agar (oud), czerwona porzeczka i pieprz; nutami bazy są piżmo, brzoza, ambra i skóra.

Grejpfrut Mandarynka Ananas

Agar (oud) Czerwona porzeczka Pieprz

Piżmo Brzoza Ambra Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pierre Cardin Collection Cuir Intense by Pierre Cardin.

Pierre Cardin Collection Cuir Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cuir Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cuir Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pierre Cardin Collection Cuir Intense marki Pierre Cardin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pierre Cardin Collection Cuir Intense marki Pierre Cardin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Montale Aoud Cuir d’Arabie Maurer & Wirtz GranValor Tabac Rochas Globe Etat Libre d`Orange Charogne Daniel Hechter Caractere Adidas Adidas Dare Boadicea the Victorious Vibrant Aus Liebe zum Duft Aus Liebe zum Duft No 1 Ayala Moriel Frangipanni Gloves Krigler Lieber Gustav 14 Black Phoenix Alchemy Lab Sara Pezzini L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore