Marki » N-Q » skórzane « Grupy

Enigme Pierre Cardin dla mężczyzn

Enigme Pierre Cardin dla mężczyzn

Enigme marki Pierre Cardin to skórzane perfumy dla mężczyzn. Enigme został wydany w 1992 roku. Nutami głowy są pomarańcza, kolendra, lawenda, estragon, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), cynamon, jaśmin, róża i geranium; nutami bazy są labdanum, drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, paczula, piżmo, benzoes, wanilia, mech dębowy i cedr.

Pomarańcza Kolendra Lawenda Estragon Bergamotka Cytryna

Goździk (roślina) Cynamon Jaśmin Róża Geranium

Labdanum Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Paczula Piżmo Benzoes Wanilia Mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Enigme by Pierre Cardin.

Enigme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Cardin Enigme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Cardin Enigme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Enigme marki Pierre Cardin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Enigme marki Pierre Cardin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Etienne Aigner Aigner Black for Men Pierre Balmain Jolie Madame Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Geo. F. Trumper Spanish Leather Cologne Giorgio Beverly Hills Red for Men English Leather English Leather Boadicea the Victorious Vibrant Aus Liebe zum Duft Aus Liebe zum Duft No 1 Ayala Moriel Rebellius Neil Morris Fetish Lord`s Jester Zephyr L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore