Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Emotion Pierre Cardin dla kobiet

Emotion Pierre Cardin dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 5

Emotion Pierre Cardin dla kobiet Zdjęcia Emotion Pierre Cardin dla kobiet Zdjęcia Emotion Pierre Cardin dla kobiet Zdjęcia

Emotion marki Pierre Cardin to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Emotion został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są liczi, czarna porzeczka i jałowiec; nutami serca są orchidea, jaśmin i lotos; nutami bazy są ambra, paczula i nuty drzewne.

Liczi Czarna porzeczka Jałowiec

Orchidea Jaśmin Lotos

Ambra Paczula Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Emotion by Pierre Cardin.

Emotion Recenzje Perfum

Koko55
Koko55

Bardzo dobry zapach, prawdziwy szypr w najlepszym wydaniu.Ocieplony, mocny lecz nie drażniący,trwały.
Gdy pojawił się na rynku pierwszy raz,otrzymałam w prezencie 75 ml.Po kilku latach wróciłam do tego zapachu i rozczarowałam się,perfumy wydawały mi się rozwodnione,słabsze i jakieś dziwne. Już do nich nie wrócę....

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Cardin Emotion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Cardin Emotion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Emotion marki Pierre Cardin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Emotion marki Pierre Cardin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Amarige Lolita Lempicka Si Lolita Kate Moss Velvet Hour Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Chanel Coco Mademoiselle Avon Tomorrow Oriflame M by Marcel Marongiu Yves Rocher So Elixir Yves Saint Laurent Opium Yves Saint Laurent Belle d`Opium Kate Moss Kate by Kate Moss Luxury Edition Pierre Cardin Rose by Cardin Calvin Klein CK IN2U for Her Donna Karan DKNY My NY Avon Christian Lacroix Rouge Lancome Hypnose Senses Tom Ford White Patchouli Christian Dior Dior Addict Guerlain Shalimar Yves Rocher Comme une Evidence