Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Centaure Diamant Noir Pierre Cardin dla mężczyzn

Centaure Diamant Noir Pierre Cardin dla mężczyzn

tytoniowy

Centaure Diamant Noir marki Pierre Cardin to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Centaure Diamant Noir został wydany w 1998 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, nuty zielone, nuty drzewne, mech dębowy, mięta, lawenda, wetyweria, liść figi i tytoń.

Cytrusy Nuty zielone Nuty drzewne Mech dębowy Mięta Lawenda Wetyweria Liść figi Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Centaure Diamant Noir by Pierre Cardin.

Centaure Diamant Noir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Cardin Centaure Diamant Noir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Cardin Centaure Diamant Noir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Centaure Diamant Noir marki Pierre Cardin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Centaure Diamant Noir marki Pierre Cardin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Nautica Nautica Island Voyage Aveda Chakra 3 Equipoise Fragonard Les Naturelles: Figuier fleur Demeter Fragrance Earl Grey Tea Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2009 Lacoste Challenge Acqua di Stresa Acqua di Stresa fresh touch Demeter Fragrance Mojito Acorelle Verveine Agrumes Guerlain La Cologne Du Parfumeur Cale Fragranze d’Autore Tepidarium Melvita Cologne 8 Essences