Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Centaure Diamant Noir Pierre Cardin dla mężczyzn

Centaure Diamant Noir Pierre Cardin dla mężczyzn

tytoniowy

Centaure Diamant Noir marki Pierre Cardin to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Centaure Diamant Noir został wydany w 1998 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, nuty zielone, nuty drzewne, mech dębowy, mięta, lawenda, wetyweria, liść figi i tytoń.

Cytrusy Nuty zielone Nuty drzewne Mech dębowy Mięta Lawenda Wetyweria Liść figi Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Centaure Diamant Noir by Pierre Cardin.

Centaure Diamant Noir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Cardin Centaure Diamant Noir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Cardin Centaure Diamant Noir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Centaure Diamant Noir marki Pierre Cardin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Centaure Diamant Noir marki Pierre Cardin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Elizabeth Arden Green Tea Cartier Eau de Cartier Davidoff Cool Water Sea Scent and Sun Frederic Malle Outrageous! Etienne Aigner Aigner Black Geo. F. Trumper Eau de Cologne Geo. F. Trumper Compagnia Delle Indie Colognia Molinard Eau de Citrus Tommy Hilfiger Tommy Potter & Moore Bergamot and Green Ginger Rasasi Chastity Men Anya`s Garden Light