Marki » N-Q » aromatyczno - fougere « Grupy

Centaure Cuir Fougere Pierre Cardin dla mężczyzn

Centaure Cuir Fougere Pierre Cardin dla mężczyzn

Centaure Cuir Fougere marki Pierre Cardin to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Centaure Cuir Fougere został wydany w 1996 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, nuty zielone, nuty drzewne, paczula, mech dębowy i fasolka tonka.

Cytrusy Nuty zielone Nuty drzewne Paczula Mech dębowy Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Centaure Cuir Fougere by Pierre Cardin.

Centaure Cuir Fougere Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Cardin Centaure Cuir Fougere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Cardin Centaure Cuir Fougere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Centaure Cuir Fougere marki Pierre Cardin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Centaure Cuir Fougere marki Pierre Cardin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Givenchy Xeryus Sergio Tacchini O-Zone Man Sergio Tacchini Tom Tailor Bodytalk Man L`Occitane en Provence L'Occitan Eau de Toilette David & Victoria Beckham Instinct Lacoste Red Emanuel Ungaro Ungaro Man Odori Spigo s.Oliver QS by s.Oliver Male Guerlain Vetiver Eau Glacee Gosh On Stage Cerruti Nino Cerruti