Marki » N-Q » szyprowe « Grupy

Cardin Pierre Cardin dla kobiet

Cardin Pierre Cardin dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Cardin marki Pierre Cardin to szyprowe perfumy dla kobiet. Cardin został wydany w 1976 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytrusy, aldehydy, goździk (przyprawa) i kminek; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, róża, dąb i cedr virginia; nutami bazy są wetyweria, piżmo, francuskie labdanum, drzewo sandałowe, mech dębowy, ambra i cywet.

Bergamotka Cytrusy Aldehydy Goździk (przyprawa) Kminek

Jaśmin Ylang-ylang Róża Dąb Cedr Virginia

Wetyweria Piżmo Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Mech dębowy Ambra Cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cardin by Pierre Cardin.

Cardin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Cardin Cardin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Cardin Cardin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cardin marki Pierre Cardin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cardin marki Pierre Cardin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Mauboussin Emotion Divine La Perla Parfum Prive Scents of Time Pyxis Gres Air de Cabochard Roberto Capucci R de Capucci Revillon French Line Novaya Zarya Shipr Ayala Moriel Rainforest Gianfranco Ferre GFF Uomo Detaille Aeroplane Francesco Smalto Molto Smalto Guerlain Arsene Lupin Voyou Eau de Parfum