Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Monsieur Balmain Pierre Balmain dla mężczyzn

Monsieur Balmain Pierre Balmain dla mężczyzn

Monsieur Balmain Pierre Balmain dla mężczyzn Zdjęcia

Monsieur Balmain marki Pierre Balmain to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Monsieur Balmain został wydany w 1990 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Germaine Cellier. Nutami głowy są mięta, bergamotka, cytryna i gorzka pomarańcza; nutami serca są rozmaryn, imbir, pieprz, kminek, róża, gałka muszkatołowa, tymianek, mech i drzewo sandałowe; nutami bazy są piżmo, ambra, szałwia muszkatołowa, wetyweria i drzewo sandałowe.

Mięta Bergamotka Cytryna Gorzka pomarańcza

Rozmaryn Imbir Pieprz Kminek Róża Gałka muszkatołowa Tymianek Mech Drzewo sandałowe

Piżmo Ambra Szałwia muszkatołowa Wetyweria Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Monsieur Balmain by Pierre Balmain.

Monsieur Balmain Recenzje Perfum

monika690
monika690

W nowej wersji tego zapachu, pewnie po reformulacji nuty są nieco okrojone, a nawet nieco inne.
Nuty głowy: cytryna, petigrain, bergamotka, mięta
Nuty serca: rozmaryn, czarny pieprz, gałka muszkatałowa, imbir, szałwia
Nuty bazy: cedr, bursztyn, piżmo
Po aplikacji faktycznie zapach daje wrażenie szaletowo- odświeżaczowe, lecz to wrażenie dość szybko mija. Zapach jednak cały czas ma charakter cytrusowy z akcentem ziołowym, czyli w sam raz na ciepłą aurę. Najważniejsze, że podoba się mojemu, mężowi i mnie też :)

kjgeneral
kjgeneral

Potwierdzam opinię Marialisy (przy okazji pozdrawiam, jako anonimowy klient ze Szczecina;). To znaczy nie znam starej wersji, ale to, co mam w próbce, pachnie jak cytrusowy środek do mycia szaletów. Przynajmniej w otwarciu. A imbiru w perfumach nie lubię, więc Monsieur Balmain nie ma mi wiele do zaoferowania...

marialisa
marialisa

Mam starą wersję, która się zasadniczo różni od współczesnej. Współczesna to mnóstwo cytrusów, niestety zalatujące płynem do mycia naczyń czy innym specyfikiem myjąco-czyszczącym (miałam). Stary jest bardziej miętowo-przyprawowy, więcej składników w nim gra.

Jakub1965
Jakub1965

No i jak mogłem tego nie kupić. Uważany wszem i wobec za cytrusowe arcydzieło, od razu zmroził moich domowników. Pachniesz, jak stara drogeria, słyszałem, nie chcąc tego słyszeć. I wtedy przypomniałem sobie, że istnieje stan zwany powszechnie emigracją wewnętrzną. Od tego czasu postanowiłem niektóre moje skarby chować w czeluściach, niedostępnych dla nikogo, żeby nie narażac sie na drwiące uwagi, które najczęściej miałem po prostu w d....
Monsieur Balmain znalazł sie tam pierwszy, torował droge innym odszczepieńcom, których nijak nie mogłem przestać wielbić.
I ten flakon. Smukły jak butelka muscata. Zapach jest umiarkowanie słodki i przystępnie orzeźwiający. W pewnym momencie przemienia się w imbirowy koncert w wykonaniu zdumiewającego solisty. I tak już pozostaje do końca...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Balmain Monsieur Balmain, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Balmain Monsieur Balmain, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Monsieur Balmain marki Pierre Balmain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Monsieur Balmain marki Pierre Balmain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Eau Sauvage Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Bentley Bentley for Men Intense Joop! Joop! Homme Sisley Eau de Campagne Serge Lutens Ambre Sultan Yves Saint Laurent M7 Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu John Galliano John Galliano Montana Montana Parfum d'Homme Calvin Klein Obsession for Men Hermes Elixir des Merveilles Van Cleef & Arpels Van Cleef & Arpels pour Homme Pierre Balmain Carbone de Balmain Givenchy Givenchy Gentleman Bvlgari Black Chanel Pour Monsieur Guerlain Shalimar Givenchy Amarige Michael Kors Michael for Men