Marki » N-Q » drzewne « Grupy

Miss Balmain Pierre Balmain dla kobiet

Miss Balmain Pierre Balmain dla kobiet

skórzany

Miss Balmain marki Pierre Balmain to drzewne perfumy dla kobiet. Miss Balmain został wydany w 1967 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Germaine Cellier. Nutami głowy są aldehydy, kolendra, gardenia, cytryna i nuty zielone; nutami serca są goździk (roślina), narcyz, korzeń irysa, jaśmin, róża i konwalia; nutami bazy są skóra, ambra, paczula, kokos, mech dębowy, wetyweria i fasolka tonka.

Aldehydy Kolendra Gardenia Cytryna Nuty zielone

Goździk (roślina) Narcyz Korzeń irysa Jaśmin Róża Konwalia

Skóra Ambra Paczula Kokos Mech dębowy Wetyweria Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Balmain by Pierre Balmain.

Miss Balmain Recenzje Perfum

Roma
Roma

Niech nie zmylą nikogo te panieńskie różowości i kokardy... i nazwa perfum... bo Miss Balmain jest kobietą zdecydowanie (i zdecydowaną) seksowną oczywiście i pewną siebie... Pachnie pięknie i z klasą: mchem, kwiatami, kokosem, ale głownie skórą. To bogaty, w pełnym słowa znaczeniu, zapach. Byc może ujdzie za unisex tak jak i większość dobrych wód, choćby Habanita, bo to nie są jeno kwiatki i owoce, to cięższe, niższe nuty... to siła, zmysłowość...
To kolejna woda po Jolie Madame i Ivoire de Balmain, która pachnie szalenie elegancko, intrygująco i można śmiało wziąć ją w ciemno...
Postanowiłam myśleć tylko o tych wodach, które są nie tylko piękne, niedzisiejsze, ale zarazem możliwe do zdobycia, tzn. można je kupić np. w perfumerii internetowej/są wciąż produkowane... Takie własnie są wody od Pierre Balmain.
Miss Balmain to przepiękny, elegancki (choć) mocny, szyprowo-skórzano zapach.
Jolie Madame, Ivoire de Balman i Miss Balmain królują u mnie bezsprzecznie... (choć równie mocno (albo mocniej) uwielbiam Parfum de Peau - Montana)
Przy poznawaniu, na początku "zostałam zabita" mocna, duszną skórą (i co wkurzające, kojarzącą się ze skórą w Cabochard.
Następnego ranka powstałam z martwych - widać tak mi było pisane, haha... Później, na szczęście, inaczej mi pachniał - koniec ze skojarzeniami... Ta Miss ma swój styl. Skóra jest tu wykwintna, choć zwierzęca... mimo całego bogactwa składników jest przestrzennie, a na dodatek ni stąd, ni zowąd, czuje wspaniały, słodki dymek...
Pokochałam na zabój:-)))

kasia67
kasia67

Początek jest dość ostry, mocny, trochę męski, wyraźnie czuć cytrusy - ładny. Potem, stopniowo zapach wygładza się, ociepla, otula sobą. Jest szyprowo, trochę kadzidlanie, garbnikowo - nadal ładnie. Końcówka, która trwa i trwa i trwa, to aromat skórzany - już mniej ładnie. Taki skórzany szypr. Zapach pięknie się zmienia, i wszystko byłoby dobrze gdyby nie ta przydługa, skórzana końcówka. Użyłam zapachu do pracy. Po kilku godzinach czułam zmęczenie wydobywającym się z za dekoltu aromatem, a pod koniec pracy chciałam się wręcz wykąpać, by go z siebie zmyć.
No cóż, zapach jest wymagający. Postawił na mej olfaktorycznej drodze wyzwanie, któremu postaram się w bliżej nieokreślonym czasie sprostać.
Edit. Nie sprostałam, nie leżą na mnie dobrze akordy skórzano-tytoniowe.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Balmain Miss Balmain, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Balmain Miss Balmain, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Balmain marki Pierre Balmain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Balmain marki Pierre Balmain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Neonatura Cocoon Guerlain Vol de Nuit Joop! Joop! Homme Guerlain Shalimar Hermes Elixir des Merveilles Balenciaga Rumba Molinard Habanita Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Pierre Balmain Jolie Madame Yves Saint Laurent M7 Van Cleef & Arpels First Yves Saint Laurent Opium Pierre Balmain Balmain de Balmain Thierry Mugler Womanity Liqueurs de Parfum Reminiscence Patchouli Bvlgari BLV Notte Pour Femme Guy Laroche Fidji Agent Provocateur L'Agent Estée Lauder Cinnabar Pierre Balmain Ambre Gris