Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Extatic Intense Gold Pierre Balmain dla kobiet

Extatic Intense Gold Pierre Balmain dla kobiet

Mam: 25 Miałem: 4 Chcę: 29 Ukochany zapach: 2

Extatic Intense Gold Pierre Balmain dla kobiet Zdjęcia

Extatic Intense Gold marki Pierre Balmain to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Extatic Intense Gold został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi jaśmin; nutami serca są kwiat wanilii i heliotrop; nutami bazy są ambra i labdanum.

Jaśmin

Kwiat wanilii Heliotrop

Ambra Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Extatic Intense Gold by Pierre Balmain.

Extatic
Quelques Notes d’Amour
Stylessence
Just Cavalli Gold for Her

Extatic Intense Gold Recenzje Perfum

Edi
Edi

Wygląd flakonu w tym przypadku bardzo pasuje do zapachu.
Czerń i złoto. Szyk i elegancja.
Niesamowite perfumy, bogate, doskonale ukręcone, trwałe i otulające. Piżmo, wanilia, upojny kwiat. Zmysłowo nasączony olejkami bez słodkich owoców z wonnym heliotropem.
Kobiece, seksowne, bez narzucania się, prawdziwie eleganckie. Trwałe, trzymają się jednak blisko skóry, ale wyczuwalne przy ruchu głowy.
Warte je wypróbować, aby poczuć się jak gwiazda filmowa, jak Kleopatra, jak milion dolarów :)

pachniewitch
pachniewitch

Hmm..zapach zupelnie na drugim biegunie moich perfumeryjnych zainteresowan...
Ma w sobie cos z charakteru zpachow "chloe" ( ktorych nie lubie )
Ale bylam ciekawa, gdyz okreslane byly jako bardzo sexy...przez znanych meskich blogerow...

Slodycz extremalna plus puder i to wszystko jakby z turbodoladownaiem heliotropu...

Nie czuje ambry...czuje za to TRUSKAWKI ! a nie ma ich w skladzie :)

Mam wrazenie ze jestem w cyrku, wesolym miasteczku i kreci mi sie w glowie...

Czy ten efekt oszolomienia moze oszolomic mezczyzn?

Nie miaalm okazji sprawdzic...

Nie moj styl, nie moj klimat ..ale chyba sa jednak sexy:)))

MIKOSZKA
MIKOSZKA

Z calą pewnością zawartość czarno-złotego flakoniku, pasuje do nazwy Extatic Intense Gold. I z całą pewnością Intense jest bratem Extatic, to bezsprzecznie ta sama rodzina. Intense Gold, jak sama nazwa wskazuje ma swój ciężar. Słodki ciężar, ale bez przesady.To bardzo wyważony zapach. Jestem szczęśliwą posiadaczką flakonów zarówno Intense jaki i Extatic, zatem mogę swobodnie dokonywać porówniań. Oba zapachy są uwodzicielskie "złote" i ultra kobiece. Intense to przede wszystkim wanilia i ladanum, które budzi skojarzenia z kadzidłem i jest nieco gorzkie. Gorycz jest jak najbardziej uzasadniona, przełamuje słodycz wanilii. Następnie wyczuwam żywicę bursztynową. Kwiaty stanowią tło i zarazem są bardzo zbliżone do tych w Extatic, choć całkowicie różnią się składem nut... Jednak mimo różnicy w obu przypadkach kwiaty brzmią podobnie. A może podobieństwo leży gdzie indziej? Extatic choć o wiele delikatniejszy znacznie bardziej ewoluują w czasie. Oba są równie trwałe. Ale dość z porównaniami :)
Wrażenia związane z Intense: to perfumy na upojne noce, choć nie mają ogromnej mocy to jednak ich dusza ma czarny charakter. Na szczęście sama nie trzymam się takich zasad i aplikuję je czasem z samego rana :P
Po jakimś czasie stapiają się z moim naturalnym zapachem i nawet dają wrażenie, jakby miały w składzie skórę lub zamsz. Bardzo mnie martwi, że coraz trudniej je zdobyć. Marka Balmain powinna robić wszystko, by Intense nie znikały całkiem z półek. To jedne z ciekawszych i piękniejszych perfum z jakim się do tej pory zetknęłam. Gdybym miała je określić jednym słowem, powiedziałabym o nich, eleganckie.

Malzka
Malzka

Początek mocno buduarowy, ciężkawy, słodkawy, czuć dużą ilość heliotropu i pudru. Dopiero po około 15 min wkracza wanilia. Żywiczność nadaje niesamowitej elegancji. Nie jest to bardzo słodki zapach. Wanilii prawie nie czuć, za to tematem przewodnim jest miodowa słodkość heliotropu z żywicą. Intense Gold jest zupełnie inny niż klasyczny Extatic. Gold jest znacznie głębszy, cięższy, ciemniejszy. Mniej słodki. Flakon z czarnego szkła ze złotym korkiem bardzo fajnie nawiązuje do zawartości. Trochę klimatem przypomina mi Toma Forda.
Projekcja na odległość ramion, można śmiało aplikować
Trwałość 6-8h
Przy całym swoim charakterze Intense Gold nie jest zapachem mocnym i intensywnym dla otoczenia.
Bardzo bardzo w moich klimatach :)

amanda
amanda

Sporo wanilii i słodkiego heliotropu tworzą słodki eliksir,jednakże nie ulepny.
Początkowe bazy mają to do siebie,że potrafią jak w krzywym lustrze wszystko przekłamać i zniechęcić do dalszych testów jeśli początek nam nie odpowiada.
Intense Gold to waniliowa słodycz ,dodam waniliowo dymna doprawiona zapachem upajającego heliotropu z lekko pudrową zasłoną.
Ciepły,nienachalny z czasem wyciszający się jednak ciagle wyczuwalny. Pudrowo słodki.
Bardzo kobiecy i elegancki , buteleczka,kolor ,kształt dodaje elegancji zapachowi.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Balmain Extatic Intense Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Balmain Extatic Intense Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Extatic Intense Gold marki Pierre Balmain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Extatic Intense Gold marki Pierre Balmain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Noir Pour Femme Pierre Balmain Extatic Gold Musk Bottega Veneta Bottega Veneta Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Chloe Love Eau Intense Pierre Balmain Extatic Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Tom Ford Velvet Orchid Thierry Mugler Alien Essence Absolue DSQUARED² Want Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Jean Paul Gaultier Classique Intense Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Tom Ford Black Orchid Elie Saab Le Parfum Christian Dior Dolce Vita Lancome La Vie Est Belle L’Absolu Cartier La Panthere Legere Narciso Rodriguez Narciso