Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Extatic Eau de Toilette Pierre Balmain dla kobiet

Extatic Eau de Toilette Pierre Balmain dla kobiet

tropikalny
Extatic Eau de Toilette Pierre Balmain dla kobiet Zdjęcia Extatic Eau de Toilette Pierre Balmain dla kobiet Zdjęcia Extatic Eau de Toilette Pierre Balmain dla kobiet Zdjęcia Extatic Eau de Toilette Pierre Balmain dla kobiet Zdjęcia

Extatic Eau de Toilette marki Pierre Balmain to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Extatic Eau de Toilette został wydany w 2014 roku. Extatic Eau de Toilette stworzyli Emilie (Bevierre) Coppermann i Sonia Constant. Nutami głowy są zielona mandarynka, liczi i czarna porzeczka; nutami serca są róża turecka, jaśmin i magnolia; nutami bazy są ambroksan, cedr i piżmo.

Zielona mandarynka Liczi Czarna porzeczka

Róża turecka Jaśmin Magnolia

Ambroksan Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Extatic Eau de Toilette by Pierre Balmain.

J`adore

Extatic Eau de Toilette Recenzje Perfum

Jednoczeresnie
Jednoczeresnie

Weszłam jego posiadanie przez pomyłkę, planowałam zakup EDP a kliknelam EDT. Czy to na szczęście?

Lubię świeżaki - nie wszystkie co prawda (np. Jimmy Foo...pardon, Choo!), ale raz na jakiś czas mam chęć na typowego świeżaka - słodziaka. I tu trafiłam na swoje zaspokojenie: jest noszalny, łatwy w odbiorze, rozwija się nawet i wyczuwam gp przez kilka godzin na nadgarstku. Zapach jest zrównoważony pod kątem kwiatów i owoców, nic nie dominuje. Wyczuwam na pewno grejpfrut i porzeczkę.

Mam wrażenie, ze jakoś podobnie kiedyś pachniała moja mama - mam pozytywne skojarzenia z nią i tym - lub podobnym - zapachem.

To chyba najlżejszy w odbiorze zapach w moim mini-zbiorku. Zaspokaja w całości beztroską, letnią niszę na słodki i łatwy w noszeniu zapach. Szukać drugiego nie będę - wykończę flakon i zobaczę co dalej. A do jego drzewnego brata spróbuję zrobić drugie podejście za jakiś czas.

Dla fanek tej kategorii zapachowej - będą zadowolone.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Balmain Extatic Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Balmain Extatic Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Extatic Eau de Toilette marki Pierre Balmain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Extatic Eau de Toilette marki Pierre Balmain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ralph Lauren Ralph Burberry Burberry Women Lalique Amethyst Carolina Herrera Good Girl Lanvin Eclat d’Arpège Chanel Allure Pour Homme Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Elie Saab Le Parfum Christian Dior J`adore Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Yves Saint Laurent Belle d`Opium Tom Ford Tobacco Vanille Lolita Lempicka Lolita Lempicka Estée Lauder Sensuous Noir Iceberg Fluid Woman Gianfranco Ferre GF Ferre Lei-Her Calvin Klein Eternity Cacharel Noa Perle Kenzo Kenzo Amour Lancome Tresor In Love