Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Extatic Eau de Toilette Pierre Balmain dla kobiet

Extatic Eau de Toilette Pierre Balmain dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 4

tropikalny
Extatic Eau de Toilette Pierre Balmain dla kobiet Zdjęcia Extatic Eau de Toilette Pierre Balmain dla kobiet Zdjęcia Extatic Eau de Toilette Pierre Balmain dla kobiet Zdjęcia Extatic Eau de Toilette Pierre Balmain dla kobiet Zdjęcia

Extatic Eau de Toilette marki Pierre Balmain to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Extatic Eau de Toilette został wydany w 2014 roku. Extatic Eau de Toilette stworzyli Emilie (Bevierre) Coppermann i Sonia Constant. Nutami głowy są zielona mandarynka, liczi i czarna porzeczka; nutami serca są róża turecka, jaśmin i magnolia; nutami bazy są ambroksan, cedr i piżmo.

Zielona mandarynka Liczi Czarna porzeczka

Róża turecka Jaśmin Magnolia

Ambroksan Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Extatic Eau de Toilette by Pierre Balmain.

J`adore

Extatic Eau de Toilette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Balmain Extatic Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Balmain Extatic Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Extatic Eau de Toilette marki Pierre Balmain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Extatic Eau de Toilette marki Pierre Balmain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chopard Wish Pink Diamond Luciano Soprani Jolie Elizabeth Arden Green Tea Lotus Christian Lacroix Eau Florale Bleue Christian Dior J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) Lulu Castagnette Just 4 U :-X Jardin de France Shaiming Oxbow Hawaiian Fantasy Van Gils Tendenza Bath and Body Works Sweet Pea Forever John Galliano Parlez-Moi d’Amour Rituals No. 04 Violet & White Lily