Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Extatic Pierre Balmain dla kobiet

Extatic Pierre Balmain dla kobiet

Extatic Pierre Balmain dla kobiet Zdjęcia Extatic Pierre Balmain dla kobiet Zdjęcia Extatic Pierre Balmain dla kobiet Zdjęcia Extatic Pierre Balmain dla kobiet Zdjęcia Extatic Pierre Balmain dla kobiet Zdjęcia Extatic Pierre Balmain dla kobiet Zdjęcia

Extatic marki Pierre Balmain to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Extatic został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emilie (Bevierre) Coppermann. Nutami głowy są róża, osmantus i gruszka; nutami serca są orchidea, irys i jaśmin; nutami bazy są amyris, drzewo sandałowe, drzewo kaszmirowe i skóra.

Róża Osmantus Gruszka

Orchidea Irys Jaśmin

Amyris Drzewo sandałowe Drzewo kaszmirowe Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Extatic by Pierre Balmain.

Extatic Intense Gold
Quelques Notes d’Amour

Extatic Recenzje Perfum

lilek.k
lilek.k

Dzisiaj pierwszy raz użyłam tego zapachu i konsternacja... znam, gdzieś już czułam podobne nuty... A potem moja pamięć zapachowa przywołała obraz Idole Armaniego :-), takie pierwsze skojarzenie. A Extatic jest wyważony, nie męczący, bardzo przyjemny do noszenia :-)

Malzka
Malzka

Kobieta Balmain jawi mi się jako smukła osoba w szykownym płaszczu poniżej kolan, z kaszmiru w kolorze jasnego beżu, z dużymi klapami i wiązanym w talii. Kaszmir jest lekki i ciepły zarazem. Kobieta w niego ubrana dobrze wie co na siebie włożyć żeby dobrze wyglądać i robi to bez wysiłku. Tak widzę Extatic. Ciepły, smukły, słodki, nie za ciężki. Nie zapadam się w niego jak np. w La Nuit Tresor które ostatnio recenzowałam. Zapach rozwija się, z początku mocno cukierkowy staję się piękny, drzewno-kwiatowy. Flakon doskonale pasuje do zawartości, jego kształt i kolor oddają to co kryje wew. Trwałość dość duża, projekcja w sam raz. Perfumy zauważą wszyscy ale nie zwrócimy nimi uwagi swoją bezczelnością, raczej stonowaną elegancją. Rewelacyjne jest również to, że perfumy nie zabiją nas ceną. Kocham! :)

monika690
monika690

Niby ładne nuty, ale zupełnie nie moje klimaty. Słodko mi, skóry nie czuję, tylko wszechogarniającą słodycz. nie wiem czy to gruszka płata takie figle? Jednak zapach nie dla mnie.

elektrokot
elektrokot

Zapach wspaniały-gruszka pięknie współgra z orchideą. Nie przypuszczałam ,że dane mi będzie poznać perfumy ,które są i świeże ,i słodkie jednocześnie. I nie przechylają się w żadną stronę. Po pewnym czasie od aplikacji ,zaczyna się królowanie nut drzewnych i wtedy -dla mnie-zaczyna się prawdziwa ekstaza:)
Warte poznania,dobrze skomponowane perfumy.

amanda
amanda

Ujmujący od początku jest Exataic.Taką piękną nienachalną słodyczą się otwiera.
Rządzą podzielnie z początku gruszka z osmantusem,więc inaczej być nie może.
Tylko słodko,przytulnie,aksamitnie.
Tak aksamitnie właśnie,bo to taka bardziej wyrafinowana wyższo gatunkowa słodycz,która nie uwiera i nie męczy.
A to drzewo kaszmirowe nadaje owej aksamitności i gładkości oraz szlachetniejszych rysów.
Flakon i zawartość dobrze się zgrały. To przyjemne chwile,kiedy możemy psikąć się Exataic i poczuć delikatną pylistą skórkę rozpływajacą się pomiędzy puderkiem i kwiatami.

AlexGGS
AlexGGS

Zaskakują swoją zmiennością. Początkowo przyszły białe kwiaty. Chłodne i świeże. Potem zabójcza dla mnie faza pt. -gdziekolwiek jestem , jestem w mydlarni... Ale to na szczęście trwało krótko. Uff.. Następnie faza czystej przyjemności. Ponownie białe kwiaty, spod których wyłania się ciepły , otulający szal. Może to drewniane aromaty tak ocieplają? Nagle spod milusińskiej kołderki dodatkowo wyskakuje coś, czego nie umiem nazwać. Ale daje efekt- a, tu jesteś , mój ty cukiereczku! Czyli po prostu coś słodkiego, radosnego, chyba kwiatowego. Zapach niezwykle przyjemny. Kobiecy.

tablanka88
tablanka88

Bardzo intrygujący zapach, trochę słodki, skórzany, gruszkowy, kwiatowy, drzewny. Co chwilę się zmienia, rozwija, przechodzi z nut owocowo-kwiatowych w skórzano-drzewne. Nie sądziłam, że zapach, który ma nutę skórzaną tak bardzo mi się spodoba. Trwałość, nawet 7-8 godzin. Mam flakon 40 ml, bardzo elegancki, złoty.

Ulla4
Ulla4

długo szukałam odpowiednich perfum, kupiłam kilka "pomyłek". Po zakupie EXTATIC jestem wreszcie zadowolona. Mam wersję EDP. Mają pazur zwracają uwagę i są trwałe. Jak dla mnie najlepszy wybór.

Extatic by Pierre Balmain 3.70 out of 5 based on 48 ratings and 8 user reviews

Pierre Balmain Extatic Eau De Parfum Spray 40ml 1.3oz
Pierre Balmain Extatic Eau De Parfum Spray 40ml 1.3oz
Gift Set 3oz
47.59 USD
Pierre Balmain Extatic Gift Set I. Eau De Parfum 3 oz Body Milk 3,4 oz Shower Gel 3,4 oz
Eau De Parfum 2oz
57.50 USD
Pierre Balmain Extatic Eau De Parfum Spray 60ml 2oz
Pierre Balmain Extatic Eau De Parfum Spray 60ml 2oz
Eau De Parfum 3oz
77.00 USD
Pierre Balmain Extatic Eau De Parfum Spray 90ml 3oz
Pierre Balmain Extatic Eau De Parfum Spray 90ml 3oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Balmain Extatic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Balmain Extatic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Extatic marki Pierre Balmain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Extatic marki Pierre Balmain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Viktor&Rolf Flowerbomb Estée Lauder Sensuous Noir Kenzo Kenzo Amour Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Agent Provocateur L'Agent Bottega Veneta Bottega Veneta Pierre Balmain Extatic Intense Gold Lancome La Nuit Tresor Tom Ford Noir Pour Femme Christian Dior Dior Addict Narciso Rodriguez Narciso Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Lancome La Vie Est Belle Gucci Gucci Guilty Tom Ford Black Orchid Christian Dior Midnight Poison Prada Prada Candy Hermes Eau des Merveilles Christian Dior Dolce Vita Yves Saint Laurent Manifesto l'Elixir