Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Extatic Pierre Balmain dla kobiet

Extatic Pierre Balmain dla kobiet

Extatic Pierre Balmain dla kobiet Zdjęcia Extatic Pierre Balmain dla kobiet Zdjęcia Extatic Pierre Balmain dla kobiet Zdjęcia Extatic Pierre Balmain dla kobiet Zdjęcia Extatic Pierre Balmain dla kobiet Zdjęcia Extatic Pierre Balmain dla kobiet Zdjęcia

Extatic marki Pierre Balmain to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Extatic został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emilie (Bevierre) Coppermann. Nutami głowy są róża, osmantus i gruszka; nutami serca są orchidea, irys i jaśmin; nutami bazy są amyris, drzewo sandałowe, drzewo kaszmirowe i skóra.

Róża Osmantus Gruszka

Orchidea Irys Jaśmin

Amyris Drzewo sandałowe Drzewo kaszmirowe Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Extatic by Pierre Balmain.

Extatic Intense Gold
Quelques Notes d’Amour

Extatic Recenzje Perfum

Sylwia74
Sylwia74

Perfumy bardzo przyjemne dla nosa. Zawsze jak ich użyję mój mąż mówi "jak Ty ładnie pachniesz, co to?" Od początku wyczuwalna gruszka i orchidea, ocieplona nutami drzewnymi. Zapach niesamowicie ciepły i aksamitny. Jest słodko ale nie ulepnie, jednocześnie świeżo. Idealny zapach każdego dnia niezależnie od pory roku. Trwałość i projekcja bardzo dobre. Flakon idealnie pasuje do zawartości, bardzo elegancki ze złotym masywnym korkiem.

lilek.k
lilek.k

Dzisiaj pierwszy raz użyłam tego zapachu i konsternacja... znam, gdzieś już czułam podobne nuty... A potem moja pamięć zapachowa przywołała obraz Idole Armaniego :-), takie pierwsze skojarzenie. A Extatic jest wyważony, nie męczący, bardzo przyjemny do noszenia :-)

Malzka
Malzka

Kobieta Balmain jawi mi się jako smukła osoba w szykownym płaszczu poniżej kolan, z kaszmiru w kolorze jasnego beżu, z dużymi klapami i wiązanym w talii. Kaszmir jest lekki i ciepły zarazem. Kobieta w niego ubrana dobrze wie co na siebie włożyć żeby dobrze wyglądać i robi to bez wysiłku. Tak widzę Extatic. Ciepły, smukły, słodki, nie za ciężki. Nie zapadam się w niego jak np. w La Nuit Tresor które ostatnio recenzowałam. Zapach rozwija się, z początku mocno cukierkowy staję się piękny, drzewno-kwiatowy. Flakon doskonale pasuje do zawartości, jego kształt i kolor oddają to co kryje wew. Trwałość dość duża, projekcja w sam raz. Perfumy zauważą wszyscy ale nie zwrócimy nimi uwagi swoją bezczelnością, raczej stonowaną elegancją. Rewelacyjne jest również to, że perfumy nie zabiją nas ceną. Kocham! :)

monika690
monika690

Niby ładne nuty, ale zupełnie nie moje klimaty. Słodko mi, skóry nie czuję, tylko wszechogarniającą słodycz. nie wiem czy to gruszka płata takie figle? Jednak zapach nie dla mnie.

elektrokot
elektrokot

Zapach wspaniały-gruszka pięknie współgra z orchideą. Nie przypuszczałam ,że dane mi będzie poznać perfumy ,które są i świeże ,i słodkie jednocześnie. I nie przechylają się w żadną stronę. Po pewnym czasie od aplikacji ,zaczyna się królowanie nut drzewnych i wtedy -dla mnie-zaczyna się prawdziwa ekstaza:)
Warte poznania,dobrze skomponowane perfumy.

amanda
amanda

Ujmujący od początku jest Exataic.Taką piękną nienachalną słodyczą się otwiera.
Rządzą podzielnie z początku gruszka z osmantusem,więc inaczej być nie może.
Tylko słodko,przytulnie,aksamitnie.
Tak aksamitnie właśnie,bo to taka bardziej wyrafinowana wyższo gatunkowa słodycz,która nie uwiera i nie męczy.
A to drzewo kaszmirowe nadaje owej aksamitności i gładkości oraz szlachetniejszych rysów.
Flakon i zawartość dobrze się zgrały. To przyjemne chwile,kiedy możemy psikąć się Exataic i poczuć delikatną pylistą skórkę rozpływajacą się pomiędzy puderkiem i kwiatami.

AlexGGS
AlexGGS

Zaskakują swoją zmiennością. Początkowo przyszły białe kwiaty. Chłodne i świeże. Potem zabójcza dla mnie faza pt. -gdziekolwiek jestem , jestem w mydlarni... Ale to na szczęście trwało krótko. Uff.. Następnie faza czystej przyjemności. Ponownie białe kwiaty, spod których wyłania się ciepły , otulający szal. Może to drewniane aromaty tak ocieplają? Nagle spod milusińskiej kołderki dodatkowo wyskakuje coś, czego nie umiem nazwać. Ale daje efekt- a, tu jesteś , mój ty cukiereczku! Czyli po prostu coś słodkiego, radosnego, chyba kwiatowego. Zapach niezwykle przyjemny. Kobiecy.

tablanka88
tablanka88

Bardzo intrygujący zapach, trochę słodki, skórzany, gruszkowy, kwiatowy, drzewny. Co chwilę się zmienia, rozwija, przechodzi z nut owocowo-kwiatowych w skórzano-drzewne. Nie sądziłam, że zapach, który ma nutę skórzaną tak bardzo mi się spodoba. Trwałość, nawet 7-8 godzin. Mam flakon 40 ml, bardzo elegancki, złoty.

Ulla4
Ulla4

długo szukałam odpowiednich perfum, kupiłam kilka "pomyłek". Po zakupie EXTATIC jestem wreszcie zadowolona. Mam wersję EDP. Mają pazur zwracają uwagę i są trwałe. Jak dla mnie najlepszy wybór.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Balmain Extatic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Balmain Extatic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Extatic marki Pierre Balmain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Extatic marki Pierre Balmain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Sensuous Noir Viktor&Rolf Flowerbomb Kenzo Kenzo Amour Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Bottega Veneta Bottega Veneta Agent Provocateur L'Agent Pierre Balmain Extatic Intense Gold Lancome La Nuit Tresor Narciso Rodriguez Narciso Christian Dior Dolce Vita Christian Dior Dior Addict Tom Ford Noir Pour Femme Yves Saint Laurent Manifesto l'Elixir Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Jean Paul Gaultier Classique Lancome La Vie Est Belle Christian Dior Midnight Poison Bvlgari Jasmin Noir Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant