Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Eau d'Ivoire Pierre Balmain dla kobiet

Eau d'Ivoire Pierre Balmain dla kobiet

Eau d'Ivoire marki Pierre Balmain to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Eau d'Ivoire został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniel Hoffmann. Nutami głowy są mandarynka, frezja, czerwone jagody i dzika róża; nutami serca są wisteria, malina, ylang-ylang i konwalia; nutami bazy są piżmo, wanilia, wetyweria i cedr.

Mandarynka Frezja Czerwone jagody Dzika róża

Wisteria Malina Ylang-ylang Konwalia

Piżmo Wanilia Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau d'Ivoire by Pierre Balmain.

Eau d'Ivoire Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Balmain Eau d'Ivoire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Balmain Eau d'Ivoire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau d'Ivoire marki Pierre Balmain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau d'Ivoire marki Pierre Balmain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clarins Par Amour Toujour Yohji Yamamoto Yohji Yamamoto pour Femme Naomi Campbell Cat Deluxe At Night Britney Spears Believe Yves Saint Laurent Paris Roses des Bois Givenchy Absolutely Givenchy Manuel Canovas Pink Riviera Jean Paul Gaultier Classique Summer Fragrance 2009 Les Parfums de Rosine Rose d`Ete Acorelle Orchidee Blanche Gianfranco Ferre In The Mood For Love Pure Sugababes Tempt