Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Miałem: 6 Chcę: 10

kwaśny
lekko korzenny
Eau d’Ivoire Pierre Balmain dla kobiet Zdjęcia

Eau d’Ivoire marki Pierre Balmain to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau d’Ivoire został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka i czerwona porzeczka; nutami serca są magnolia i osmantus; nutami bazy są paczula i ambrette (piżmo ambrowe).

Bergamotka Czerwona porzeczka

Magnolia Osmantus

Paczula Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau d’Ivoire by Pierre Balmain.

Eau d’Ivoire Recenzje Perfum

Marta K.
Marta K.

Jak dla mnie to Dior Addict 2. Są niemal identyczne.

agaferka
agaferka

Eau d’Ivoire zrobiły na mnie znacznie lepsze wrażenie niż Ivoire, które pachną na mnie mydełkiem.
Wersja Eau na początku jest mocno kwaskowa, jednak po około godzinie łagodnieje i znacznie się osładza. Zapach ciekawy i trwały i tak jak napisała poprzedniczka: przyciągający.

Martielle
Martielle

W pierwszym momencie zapachu miałam nieodparte wrażenie, że skądś już to znam. Intensywność cytrusów jest wszechogarniająca i bardzo monotonna. Bo poza cytrusami nie wyczuwam nic więcej. Okazuje się, że to połączenie bergamotki z czerwoną porzeczką daje nam taki cytrusowy efekt. Zapach długo dojrzewa i naprawdę przez bardzo długi okres nie wyłania się żaden inny składnik. Kiedy jednak to się dzieje, delikatna woń magnolii wraz z paczulą dodają perfumom zarówno pikanterii, jak i zarazem słodyczy. Zapach uwodzi, otula, napawa ciepłem i optymizmem. Nie należy do kategorii zabójców, jest delikatny i subtelny.

Skłaniałabym się bardziej, że zapach jest kompozycją cytrusową, niż szyprowo-kwiatową.

Perfumy te można zamknąć w kilku słowach: kwaśna niedojrzała jeszcze, cierpka porzeczka otulona kołderką z magnolii i paczuli. Nie porywa, moje zmysły nie wariują, aczkolwiek jest w nich to nieuchwytne "coś", co nie pozwala mi o nich zapomnieć i każe do siebie wciąż wracać i wracać....

Zapach na lato, godny polecenia. Trwałość bardzo dobra, ok 8 godzin.

Eau d’Ivoire by Pierre Balmain 2.80 out of 5 based on 13 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Balmain Eau d’Ivoire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Balmain Eau d’Ivoire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau d’Ivoire marki Pierre Balmain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau d’Ivoire marki Pierre Balmain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Eisenberg J'ose Estée Lauder Pleasures Narciso Rodriguez Narciso Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Priscilla Presley Indian Summer Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Yves Rocher Voile d'Ambre Chanel Allure eau de parfum Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Estée Lauder Sensuous Noir Chanel Coco Eau de Toilette Moschino Cheap & Chic Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Oriflame Power Woman Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Salvatore Ferragamo F for Fascinating Night Tom Ford Cafe Rose Montale Intense Cafe Cartier La Panthere Legere