Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Eau d`Ete de Balmain Summer Pierre Balmain dla kobiet

Eau d`Ete de Balmain Summer Pierre Balmain dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

Eau d`Ete de Balmain Summer marki Pierre Balmain to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Eau d`Ete de Balmain Summer został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak rozmaryn, lima, irys, drzewo sandałowe, mandarynka, piżmo i cedr.

Rozmaryn Lima Irys Drzewo sandałowe Mandarynka Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau d`Ete de Balmain Summer by Pierre Balmain.

Eau d`Ete de Balmain Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Balmain Eau d`Ete de Balmain Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Balmain Eau d`Ete de Balmain Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau d`Ete de Balmain Summer marki Pierre Balmain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau d`Ete de Balmain Summer marki Pierre Balmain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Tropical Punch Tommy Hilfiger True Star Gold Parfum d`Empire Osmanthus Interdite Naomi Campbell Eternal Beauty Yves Saint Laurent Vice Versa Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Intense Maria Sharapova Maria Sharapova Aquolina Tweety Ella Mikao Yujin Gold Mirato Malizia Bon Bons Primobacio Elizabeth Arden Pretty Eau de Cologne Bath and Body Works Moonlight Magic