Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Eau d`Ete de Balmain Summer Pierre Balmain dla kobiet

Eau d`Ete de Balmain Summer Pierre Balmain dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

Eau d`Ete de Balmain Summer marki Pierre Balmain to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Eau d`Ete de Balmain Summer został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak rozmaryn, lima, irys, drzewo sandałowe, mandarynka, piżmo i cedr.

Rozmaryn Lima Irys Drzewo sandałowe Mandarynka Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau d`Ete de Balmain Summer by Pierre Balmain.

Eau d`Ete de Balmain Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Balmain Eau d`Ete de Balmain Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Balmain Eau d`Ete de Balmain Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau d`Ete de Balmain Summer marki Pierre Balmain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau d`Ete de Balmain Summer marki Pierre Balmain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Beautiful Summer Fun 2008 Rampage Blue Eyes Mary Kay Exotic Passionfruit LR Desperate Housewives Gabrielle Victoria`s Secret Delicate Petals Ministry Of Sound Nightlife for Her Melange Perfume Melange Solid Perfume Fruit Gres Mythos Hommage a Greta Garbo L`Occitane en Provence Rose Neroli Ulric de Varens Lily Prune Love Princesse Marina De Bourbon Dynastie Mademoiselle Jeanne Arthes Boum Cherry