Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Balmya de Balmain Pierre Balmain dla kobiet

Balmya de Balmain Pierre Balmain dla kobiet

kawowy
Balmya de Balmain Pierre Balmain dla kobiet Zdjęcia Balmya de Balmain Pierre Balmain dla kobiet Zdjęcia Balmya de Balmain Pierre Balmain dla kobiet Zdjęcia Balmya de Balmain Pierre Balmain dla kobiet Zdjęcia

Balmya de Balmain marki Pierre Balmain to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Balmya de Balmain został wydany w 2002 roku. Balmya de Balmain stworzyli Alexandra Jouet i Jean Jacques. Nutami głowy są dzięgiel, marakuja, liść fiołka, różowy pieprz i bergamotka; nutami serca są wanilia, kawa i jaśmin; nutami bazy są cappuccino, drzewo sandałowe, płatki irysa i drzewo kaszmirowe.

Dzięgiel Marakuja Liść fiołka Różowy pieprz Bergamotka

Wanilia Kawa Jaśmin

Cappuccino Drzewo sandałowe Płatki irysa Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Balmya de Balmain by Pierre Balmain.

Balmya de Balmain Recenzje Perfum

marleen
marleen

Zapach intrygujący, choć skomplikowany i nie dla wszystkich. Ciekawe połączenie składników. Zobaczymy jak się będzie nosił...

kasienka
kasienka

Typowo letni i lekki zapach. Kiedyś miałam dezodorant Imperial Leather, który swym zapachem był bardzo zbliżony do Balmya.
Przypomina mi także mydełko dla dzieci, oliwkę dla niemowląt lub krem do opalania.
Kremowy jak balsam. Daje dużo ciepła, i ma się wrażenie, że ciało staje się aksamitne.
Wyczuwam tu zapach capuccino w połączniu z mlekiem. Bardzo kobiece i niewinne.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Balmain Balmya de Balmain, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Balmain Balmya de Balmain, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Balmya de Balmain marki Pierre Balmain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Balmya de Balmain marki Pierre Balmain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Torrente L`Or de Torrente Mauboussin Histoire d`Eau Guerlain Mahora Cartier Le Baiser Du Dragon La Prairie Silver Rain Cacharel LouLou Laura Biagiotti Venezia Givenchy Organza Indecence Guerlain Samsara Eau de Parfum Amouage Amouage Lyric Woman Alexander McQueen My Queen Rochas Absolu Fendi Fendi Theorema Slava Zaitsev Maroussia Cartier Baiser Vole Vivienne Westwood Boudoir Sisley Soir de Lune Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Bond No 9 Chinatown Christian Lacroix Tumulte