Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Balmain de Balmain Pierre Balmain dla kobiet

Balmain de Balmain Pierre Balmain dla kobiet

Balmain de Balmain Pierre Balmain dla kobiet Zdjęcia

Balmain de Balmain marki Pierre Balmain to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Balmain de Balmain został wydany w 1998 roku. Nutami głowy są Łodygi porzeczki, pieprz, galbanum i bergamotka; nutami serca są irys, jaśmin, róża i fiołek; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy i wetyweria.

Łodygi porzeczki Pieprz Galbanum Bergamotka

Irys Jaśmin Róża Fiołek

Drzewo sandałowe Paczula mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Balmain de Balmain by Pierre Balmain.

Chanel No 19 Eau de Parfum
Silences
O de Lancome
S.T. Dupont pour Femme
Jean-Louis Scherrer

Balmain de Balmain Recenzje Perfum

Balmain de Balmain by Pierre Balmain 3.90 out of 5 based on 22 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Balmain Balmain de Balmain, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Balmain Balmain de Balmain, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Balmain de Balmain marki Pierre Balmain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Balmain de Balmain marki Pierre Balmain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Aromatics Elixir Yves Saint Laurent Opium Pierre Balmain Vent Vert Estée Lauder Knowing Emanuel Ungaro Diva Cacharel LouLou Molinard Habanita Gres Cabochard Paloma Picasso Paloma Picasso Guerlain Shalimar Cartier Must de Cartier Lanvin Arpege Rochas Femme Rochas Pierre Balmain Ambre Gris Calvin Klein Obsession Sisley Soir de Lune Salvador Dali Salvador Dali Givenchy Organza Indecence Lalique Perles De Lalique Van Cleef & Arpels Midnight in Paris