Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Balmain de Balmain Pierre Balmain dla kobiet

Balmain de Balmain Pierre Balmain dla kobiet

Balmain de Balmain Pierre Balmain dla kobiet Zdjęcia

Balmain de Balmain marki Pierre Balmain to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Balmain de Balmain został wydany w 1998 roku. Nutami głowy są Łodygi porzeczki, pieprz, galbanum i bergamotka; nutami serca są irys, jaśmin, róża i fiołek; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy i wetyweria.

Łodygi porzeczki Pieprz Galbanum Bergamotka

Irys Jaśmin Róża Fiołek

Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Balmain de Balmain by Pierre Balmain.

Chanel No 19 Eau de Parfum
Silences
O de Lancome
S.T. Dupont pour Femme
Jean-Louis Scherrer

Balmain de Balmain Recenzje Perfum

Ewa Ewunia
Ewa Ewunia

Balmain de Balmain to zapach prawdziwych perfum-ponadczasowy,intensywny i niedający o sobie zapomnieć.Zapach w moim przekonaniu dla wymagajacych, ceniących sztukę perfumeryjną, aczkolwiek nie każdy musi go wielbić.Kiedy zdarza mi się przemieszczać rowerem po burzy leśne dukty, zawsze zachwyca mnie zapach ziemi wymieszany z mokrą korą ,liśćmi,mchami i kwiatami.Takie właśnie są te perfumy-ziemiste,drzewne,zielone, aromatyczne i pudrowe.Początek intensywny,orzeźwiający i odrobinę cierpki po 30 minutach cichnie, by przez kolejne godziny otulać subtelnie wianuszkiem kwiatów, nad którym pobrzmiewa galbanum .To wszystko razem czyni ten zapach pięknym i luksusowym.Co do jakości, na mnie trwa do 8 godzin , a i otoczenie zyskuje odrobine luksusu :).

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Balmain Balmain de Balmain, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Balmain Balmain de Balmain, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Balmain de Balmain marki Pierre Balmain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Balmain de Balmain marki Pierre Balmain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Aromatics Elixir Guerlain Shalimar Gres Cabochard Yves Saint Laurent Opium Pierre Balmain Vent Vert Molinard Habanita Lanvin Arpege Emanuel Ungaro Diva Cacharel LouLou Pierre Balmain Ambre Gris Calvin Klein Obsession Paloma Picasso Paloma Picasso Cartier Must de Cartier Estée Lauder Knowing Joop! Joop! Femme Salvador Dali Salvador Dali Rochas Femme Rochas Sisley Soir de Lune Givenchy Organza Indecence Agent Provocateur L'Agent