Marki » N-Q » orientalno - fougere « Grupy

BalMan Pierre Balmain dla mężczyzn

BalMan Pierre Balmain dla mężczyzn

BalMan marki Pierre Balmain to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. BalMan został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Maisondieu. Nutami głowy są eukaliptus, lawenda i mandarynka; nutami serca są frezja i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, piżmo i wanilia.

Eukaliptus Lawenda Mandarynka

Frezja Kardamon

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about BalMan by Pierre Balmain.

BalMan Recenzje Perfum

Pawlo
Pawlo

Miałem przyjemność przywieźć sobie ten zapach z Berlina 8 lat temu i totalnie mnie zauroczył. Marka w Polsce mało znana, więc pewność, że ktoś w pobliżu nie pachnie tak samo jest prawie całkowita. Zapach ciepły, męski, dość słodki, ale zdecydowanie nie przesłodzony.Nieco goryczki nadaje mu męskiej szorstkości.Zapach z klasą. Jak się skończył długo szukałem go po perfumeriach, aż mojej żonie zupełnie przez przypadek udało się go całkiem niedawno trafić w Marionnaudzie i to od razu na wyprzedaży. Teraz będę go oszczędzał, bo w Polsce jest unikatem, a naprawdę warto go mieć. Trwałość zadowalająca, projekcja również.

BalMan by Pierre Balmain 4.50 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Balmain BalMan, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Balmain BalMan, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum BalMan marki Pierre Balmain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu BalMan marki Pierre Balmain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Hugo Boss Boss in Motion Guess Guess Suede Amouage Jubilation for Men Hermes Elixir des Merveilles Mila Schön Mila Schön Lui Yves Saint Laurent Jazz Prestige Montale Sliver Aoud Nicole Farhi Homme Rochas Monsieur Rochas Mark Buxton Around Midnight MDCI Parfums Invasion Barbare Ortigia Sicilia Ambra Nera