Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Sea of Love Philosophy dla kobiet

Sea of Love Philosophy dla kobiet

wodny

Sea of Love marki Philosophy to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Sea of Love został wydany w 2015 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak sycylijska bergamotka, lilia wodna, jaśmin, gardenia, piwonia, cedr, piżmo i ambra.

Sycylijska bergamotka Lilia wodna Jaśmin Gardenia Piwonia Cedr Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sea of Love by Philosophy.

Sea of Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Philosophy Sea of Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Philosophy Sea of Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sea of Love marki Philosophy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sea of Love marki Philosophy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paco Rabanne XS Pour Elle Alfred Sung Mei L`Occitane en Provence Cherry Blossom E. Coudray Jacinthe Et Rose Lollia Imagine Diptyque Do Son Rothenstein Cri de Fleur Alexa Lixfeld 001 Serge Lutens Bas de Soie Van Cleef & Arpels First Summer Pour l'Ete I Profumi di Firenze Caterina de Medici Kesling Miss Be Bop