Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

My Philosophy Expressive Philosophy dla kobiet

My Philosophy Expressive Philosophy dla kobiet

My Philosophy Expressive Philosophy dla kobiet Zdjęcia

My Philosophy Expressive marki Philosophy to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, My Philosophy Expressive został wydany w 2015 roku. Nutę głowy stanowi grejpfrut; nutą serca jest kwiat pomarańczy; nutą bazy jest ambra.

Grejpfrut

Kwiat pomarańczy

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about My Philosophy Expressive by Philosophy.

My Philosophy Expressive Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Philosophy My Philosophy Expressive, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Philosophy My Philosophy Expressive, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum My Philosophy Expressive marki Philosophy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu My Philosophy Expressive marki Philosophy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Lancome Aroma Tonic Carrera Carrera Emotion Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Summer 2006 Hugo Boss Boss in Motion edition IV Agatha Ruiz de la Prada Lio Air-Val International Bob Esponja Clive Christian 1872 Men Guerlain Eau de Fleurs de Cedrat Avon Just Play for Her Linari Vista Sul Mare O Boticario Homme.com Rasasi Chastity Men