Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Love Sweet Love Philosophy dla kobiet

Love Sweet Love Philosophy dla kobiet

tropikalny
kwaśny

Love Sweet Love marki Philosophy to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Love Sweet Love został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut, nuty kwiatowe, mango, nuty owocowe i piżmo.

Grejpfrut Nuty kwiatowe Mango Nuty owocowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love Sweet Love by Philosophy.

Love Sweet Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Philosophy Love Sweet Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Philosophy Love Sweet Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love Sweet Love marki Philosophy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love Sweet Love marki Philosophy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Love is All Gabriela Sabatini Temperamento Valentino V Ete Roberto Cavalli Just Cavalli Pink Lotto Lotto Man Elizabeth Arden Green Tea Lotus Sarah Jessica Parker SJP NYC Chanel Chance Eau Tendre Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Tease Madonna Nudes 1979 Sensual Sanctuary Pomegranate & Cassis Tommy Bahama Set Sail Martinique