Marki » N-Q » cytrusowe « Grupy

Lemon Philosophy dla kobiet i mężczyzn

Lemon Philosophy dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

ziołowy

Lemon marki Philosophy to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna amalfi, werbena cytrynowa i cytrusy.

Cytryna Amalfi Werbena cytrynowa Cytrusy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lemon by Philosophy.

Lemon Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Philosophy Lemon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Philosophy Lemon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lemon marki Philosophy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lemon marki Philosophy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Roccobarocco Mouse Le Prince Jardinier Citrus Allegro Memo Voyages Naturels - Grapefruit From Argentina DSH Perfumes Pamplemousse L`Erbolario Citrus O Boticario Nativa Spa  Mandarin + Damask Creed Orange Spice Krigler Relaxing Verbena 29 Love & Toast Gin Blossom Acqua di Genova Fontana di Trevi XII Coleen Rooney Coleen X Summer