Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Field of Flowers Gardenia Blossom Philosophy dla kobiet

Field of Flowers Gardenia Blossom Philosophy dla kobiet

Field of Flowers Gardenia Blossom Philosophy dla kobiet Zdjęcia

Field of Flowers Gardenia Blossom marki Philosophy to kwiatowe perfumy dla kobiet. Field of Flowers Gardenia Blossom został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia i nuty kwiatowe.

Gardenia Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Field of Flowers Gardenia Blossom by Philosophy.

Field of Flowers Gardenia Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Philosophy Field of Flowers Gardenia Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Philosophy Field of Flowers Gardenia Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Field of Flowers Gardenia Blossom marki Philosophy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Field of Flowers Gardenia Blossom marki Philosophy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Glow Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Giorgio Beverly Hills Ocean Dream Benetton Tribu Blumarine Blu Guerlain Secret Intention Fragonard Fragonard Abercrombie & Fitch 41 Annick Goutal Un Matin d`Orage Regency Cosmetics Sultre Roger Vivier L' Iris Taylor of London Elegant Rose