Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Amen Philosophy dla mężczyzn

Amen Philosophy dla mężczyzn

Amen marki Philosophy to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są herbata i cytrusy; nutą serca jest przyprawy; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Herbata Cytrusy

Przyprawy

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amen by Philosophy.

Amen Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Philosophy Amen, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Philosophy Amen, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amen marki Philosophy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amen marki Philosophy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Versace Baby Blue Jeans Salvador Dali Dalistyle Agatha Ruiz de la Prada Lio Shu Uemura Fleur de Source Yves Rocher Ode a la Joie O Boticario Speed Man Berkeley Square Lime & Clarysage Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 6 Potter & Moore Lavender and Italian Lemon Amway Opportune Penhaligon`s Eau de Verveine