Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Tuberosa Do Egito Phebo dla kobiet i mężczyzn

Tuberosa Do Egito Phebo dla kobiet i mężczyzn

tuberozowy
Tuberosa Do Egito Phebo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Tuberosa Do Egito marki Phebo to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Tuberosa Do Egito został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka i nuty kwiatowe; nutami serca są róża, tuberoza, jaśmin i jaśmin wielkolistny; nutami bazy są ambra, piżmo i paczula.

Mandarynka Bergamotka Nuty kwiatowe

Róża Tuberoza Jaśmin Jaśmin wielkolistny

Ambra Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tuberosa Do Egito by Phebo.

Tuberosa Do Egito Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Phebo Tuberosa Do Egito, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Phebo Tuberosa Do Egito, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tuberosa Do Egito marki Phebo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tuberosa Do Egito marki Phebo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Dion Sensational Estée Lauder Beautiful Precious Drops Yardley Pink Lace Yves Rocher Pur Desir de Pivoine Leonard Nuit Fabuleuse Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Parfum Azzaro Twin for Women Opus Oils Burlesque: Tramp Pacifica Waikiki Pikake Henri Bendel Vanilla Flower Romane Ever Radiant Romane Vida Tiger Lily