Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Samambaia Phebo dla kobiet

Samambaia Phebo dla kobiet

Samambaia Phebo dla kobiet Zdjęcia

Samambaia marki Phebo to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Samambaia został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są cytryna, bergamotka, galbanum i czarny pieprz; nutami serca są konwalia, ylang-ylang, gardenia, hiacynt i fiołek; nutami bazy są cedr, piżmo, jaśmin, ambra i białe piżmo.

Cytryna Bergamotka Galbanum Czarny pieprz

Konwalia Ylang-ylang Gardenia Hiacynt Fiołek

Cedr Piżmo Jaśmin Ambra Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Samambaia by Phebo.

Samambaia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Phebo Samambaia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Phebo Samambaia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Samambaia marki Phebo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Samambaia marki Phebo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Gucci Envy Estée Lauder Beautiful Sheer Van Cleef & Arpels Les Saisons Printemps Serge Lutens Un Lys Air-Val International Disney Minnie 2005 Princesse Marina De Bourbon Reverence Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition Floris Lily of the Valley Opus Oils Absinthia Nicolai Parfumeur Createur Violette in Love Odin 04 Petrana En Voyage Perfumes Debut de Carmel