Marki » N-Q » aromatyczno - owocowe « Grupy

Figo da Turquia Phebo dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

gorzki
Figo da Turquia Phebo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Figo da Turquia marki Phebo to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak figa i przyprawy.

Figa Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Figo da Turquia by Phebo.

Figo da Turquia Recenzje Perfum

blackdora
blackdora

Bardzo ciekawy zapach mi się trafił. Ale od początku. Zacznijmy może od bardziej szczegółowego opisu nut, jak podaje producent na opakowaniu:
nuda głowy: bergamotka, mandarynka, grejpfrut, listek figowy
nuta serca: jaśmin, kwiat lotosu, konwalia, kardamon
nuta głębi: piżmo, drewno cedrowe, paczuli, bób tonka, wanilia

Pierwsze wrażenie zaskakujące, po przeczytaniu nut zapachowych ciężko je znaleźć delektując się wąchaniem próbki. Zaczyna się świeżo, owocowo, ja najpierw poczułam bergamotkę z konwalią w tle, po chwili doszła lekko przyprawowa nuta kardamonu. Wanilii nie wyczuwam w ogóle, natomiast czuję świeżą figę, i nawet jestem zdziwiona bo "folha de figo" jak podaje producent chyba tłumaczy się jako liść figowy, a nie jako owoc, ale oczywiście to tylko moja osobista interpretacja. Zapach ładnie otula, nie męczy, w finale dochodzi wytrawny cedr. Nie jest to na pewno długodystansowiec zapachowy, po kilkudniowych testach mogę podsumować wyczuwalność na około 4-5 godzin, gdzie najmocniej nuty dają o sobie znać podczas pierwszych 2 godzin, później bliskoskórnie przewija się przez następne 3 godziny.
Moje skojarzenia z zapachem? Tak musi pachnieć w bajkowym ogrodzie, gdzie rosną drzewa i kwiaty skąpane w wiecznym słońcu, gałęzie uginają się od dojrzałych mandarynek, drzewa figowe są w samym środku owocowania a w pobliskim stawie kwitną olbrzymie kwiaty lotosu, dzień jest leniwy, późne popołudnie sprawia że wszystko wokół nasyca się podwójnie zapachem.... jest bezpiecznie, beztrosko, po prostu...bajkowo.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Phebo Figo da Turquia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Phebo Figo da Turquia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Figo da Turquia marki Phebo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Figo da Turquia marki Phebo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Etienne Aigner In Leather Man Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 2 Benetton Essence of United Colors of Benetton Man Oxbow Hawaiian Fantasy for Men Yves Rocher Neblina Myrurgia Promesa Boadicea the Victorious The Exclusives Celestial Sage Machado Amber & Carnelian Keiko Mecheri Wild Berries Profumi di Pantelleria Aire Romane Jet 365 Cabana for Two Vero Profumo kiki eau de parfum