Marki » N-Q » drzewno - szyprowe « Grupy

Amir Slama Phebo dla kobiet i mężczyzn

Amir Slama Phebo dla kobiet i mężczyzn

Amir Slama Phebo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Amir Slama marki Phebo to drzewno - szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Amir Slama został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są czarny pieprz, imbir, pomarańcza i lima; nutami serca są magnolia, cedr, paczula i wetyweria; nutami bazy są benzoes, igły sosnowe, olibanum i mech dębowy.

Czarny pieprz Imbir Pomarańcza Lima

Magnolia Cedr Paczula Wetyweria

Benzoes Igły sosnowe Olibanum Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amir Slama by Phebo.

Amir Slama Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Phebo Amir Slama, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Phebo Amir Slama, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amir Slama marki Phebo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amir Slama marki Phebo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Christian Dior Bois D`argent Nautica Nautica Robert Piguet Cravache 2007 Mary Kay Tribute for Men Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Etro Gomma Le Labo Patchouli 24 Carven Le Vetiver Caswell Massey Sandalwood Coty Imprevu I Profumi di Firenze Verde Bosco Jeanne Arthes Club Aficionado for Men